Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy nadrággal hogyan húzzam ki?

Egy nadrággal hogyan húzzam ki?

Figyelt kérdés
A másik kiszakadt, lyukas. A többi nagy rám, lóg rajtam.
2017. nov. 16. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél
2017. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 2-nél sose volt több nadrágom, pedig nem vagyok igénytelen.

Miért nem elég 1 naci? Vegyél még egyet. Ha nem tudsz, akkor kitudod húzni azzal az egyel. Délután kimosod, ráteszed a radiátorra vagy konvektorra vagy ami van, és reggelre meg is szárad.

2017. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

A szakdt farmer a divat.

Kicsit vagdosd meg, reszelővel is ki tudod koptatni itt-ott, egyszer kimosod, hogy kikopjon, ahol kell. Jobb lesz mint új korában. ;)

2017. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is egy nadrágom volt mindig mégis felnőtten
2017. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy írták. Megjössz a suliból gyorsan kinosod majd mehet a radiátorra. Nekem reggelre a farmert megszárítja.. és pár hét alatt meg nem tudnál összespórolni párezret egy gatyára? Adj el valamit jofogason es lesz penzed.
2017. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
36 evesen ket nadragom van.
2017. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Ami kiszakadt varrd meg.

Ami nagy rád ahhoz használj övet vagy varrasd át.

Nincs 1-2ezer ft zsebpénzed? Abból már turiban tudnál venni még egyet vagy akár kettőt.

2017. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!