Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hiszi azt majdnem...

Miért hiszi azt majdnem minden szülő, hogyha 15-16 éves lányuk kettesben akar lenni a barátjával, ne adj isten még ott is akar aludni nála, akkor egyből szexelni akarnak?

Figyelt kérdés

Nem értem az ilyen embereket. Egyre több ilyen kérdést látok, és kezd nagyon idegesíteni ez a hozzáállás. Normális kapcsolatban, nem fognak az első együtt töltött éjszaka után belekezdeni a gyerek-projektbe. A másik, meg hogy ha a szülő bízik a gyerekben, és tudja hogy szóba sem jön az ilyen téma, nyaralni 5-6 napra simán elengedi a gyereket (ahol amugy együtt alszanak) de nem aludhatnak egymásnál a "túl fiatalok vagytok hozzá", az "azért mert azt mondtam" és a "régen még ezt nem szabadott/nekem ez nem fér bele" és hasonló rendkívül meggyőző érvek miatt. Kérdem én, miben más az éjszaka a nappaltól?

Ti mit gondoltok erről?



2017. nov. 17. 17:10
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%
#49: Oké, attól, hogy a ti viselkedésetekkel példát mutathatnatok,ez a legtöbb korod belire nem jellemző.
2018. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
de miért kellene példát mutatni? és miben? a hülyeségben? vagy megint ott tartunk, hogy erkölcsös ember ilyet nem csinál? hihetetlen na ...
2018. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
#52: Igen,ott tartunk és nem ott,hogy 14-15 éves gyerekek lefekszenek egymással...
2018. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
#53 persze, meg ott hogy az ember akkora lelki fejlődésen megy keresztül hogy 3-4 év alatt teljesen döntés és cselekvőképtelen kisgyerekből érett, felelősségteljesen döntéshozó önellátó felnőtté válik. Ja nem, aki 14-15 évesen hülye a szexhez az 20 évesen is az lesz, inkább fel kéne készíteni a gyereket mint az asztal alá söpörni, ha választhatok inkább szexeljen a 15 éves lányom úgy hogy tudok róla, nem használják ki, verik át hogy x módszerrel nem eshet teherbe minthogy addig veregetem a saját vállam hogy erről még nem beszélek vele még gyerek, amíg egyszer csak elém nem áll azzal hogy 3 hónapos terhes.
2018. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
30%
A 15 éves lányod nem fog szexelni,ha arra tanítod!! és nem tiltod,hogy a szex nem a kislányoknak való.
2018. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
100%

53

tényleg?

figyelj láttál te már élőben egy 15 évest? sztem nézz körül ...

2018. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
#55 egy 15 éves lányt max idomítani tudsz arra hogy ne csinálja azt amire kíváncsi, hogyan szeretnéd úgy "nevelni" hogy 18 éves koráig ne érdekelje a szex? Az "ehhez még kicsi vagy, ez a nagyoknak való" szerinted mennyira hat egy tinire aki azt látja hogy körülötte mindenki csinálja?
2018. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!