Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hiszi azt majdnem...

Miért hiszi azt majdnem minden szülő, hogyha 15-16 éves lányuk kettesben akar lenni a barátjával, ne adj isten még ott is akar aludni nála, akkor egyből szexelni akarnak?

Figyelt kérdés

Nem értem az ilyen embereket. Egyre több ilyen kérdést látok, és kezd nagyon idegesíteni ez a hozzáállás. Normális kapcsolatban, nem fognak az első együtt töltött éjszaka után belekezdeni a gyerek-projektbe. A másik, meg hogy ha a szülő bízik a gyerekben, és tudja hogy szóba sem jön az ilyen téma, nyaralni 5-6 napra simán elengedi a gyereket (ahol amugy együtt alszanak) de nem aludhatnak egymásnál a "túl fiatalok vagytok hozzá", az "azért mert azt mondtam" és a "régen még ezt nem szabadott/nekem ez nem fér bele" és hasonló rendkívül meggyőző érvek miatt. Kérdem én, miben más az éjszaka a nappaltól?

Ti mit gondoltok erről?



2017. nov. 17. 17:10
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
Pont erről beszéltem. Semmit sem tudtok a kapcsolatról de máris előjött a szex. Nem akarunk szexelni. Rengeteg alkalom lett volna rá, de megbeszéltük hogy a minimum korhatár a 17. És ezt nem fogjuk átlépni. Olyan nehéz ezt megérteni? Vagy lehet faluhelyen az a normális h együttalvás=szex. Csak akkot azt nem értem, hogy a lányotokat fogadjunk h simán elengednétek a baránőjéhez. Ugyan az. Miért kell mindenkit elítélni? Mi csak szeretnénk szeretni egymást, nyugalombn, békességben, és azért lenne jó az együtt alvás, mert egyrészt nem vagyunk ahhoz kötve hogy mikor kell hazamenni, másrészt sokszor ez lenne a logikus (pl innen kozelebb van ahova megyünk, nincsenek otthon a szülei és nem akarják otthonagyni egyedül ezért eljön hozzánk stb.)
2017. nov. 17. 17:54
 12/57 anonim ***** válasza:
31%

Nyugi kérdező nem minden szülő ilyen debil.

Ha eseteg érdekel valakit 16 évesen lett egy 14 éves barátom, fél év után aludtunk együtt először és még mindig szűz 17f. (1,5év)

2017. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
88%

Mert a szülők is voltak tinik, magukból indulnak ki (hogy ők miért szerettek volna együtt aludni illetve ha lehetett, mit csináltak).


Ahogy egy kamasz se szereti a tudatot, hogy a szülei még élnek nemi életet, nemhogy még az arcukba is nyomják.


Úgy a szülők se repesnek az örömtől, ha a lányukat a szomszéd szobában... még akkor is csak ez motoszkál a fejükben, ha konkrétan nem csináljátok.


Nappal annyiban más, hogy többnyire van olyan időszak, amikor üres a ház, a gyerek már végzett az óráival, a szülő még dolgozik...

2017. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
25%
juj de el írtam nem barátom, hanem barátnőm:D (#12)
2017. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is kislányom van és az igazat megvallva remélem, hogy nem aszexuális és majd 16 évesen, ha egy,ágyban alszik egy pasival, akkor lesz szex is, ez így normális. Egyébként ha nem akarsz szexet, akkor minek alszol nála, azért, hogy jól felhuzzátok egymást?
2017. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
0%
#10: Na akkor tapsold is meg magad.
2017. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim válasza:
29%

Mert nem imerik a fiút és a legrosszabbra is gondol.Normális ha a szülő félti a gyerekét.Ha lenne egy 16 éves lányom akiről tudnám hogy nem adja magát könnyen és ha tudnám hogy max csak x y korig várna azzal hogy szexeljen a barátjával és a fiút ismerem akkor megengedném.

Az a legjobb megoldás ha először a fiú alszik a lánynál hogy a szülő láthassa hogy semmi baj nincsen, majd utána már könnyebben mengedik hogy a lány aludjon a fiúnál, mivel tudja hogy biztonságban lesz és nem fog valami marhaságot elkövetni.

2017. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
85%
Egy egeszseges kamasz, akiben tombolnak a hormonok, nem fogja kibirni szex nelkul, ha osszebujva lesz egy agyban a szerelmevel. Ez teny. Max ha valami lelki problemaja van, ami miatt nagyon gatlasos vagy fel, de ez meg megint csak aggaszto. Mi ota vilag a vilag, a kamaszkori szex hozzatartozik az emberek eletehez. Nincs evvel semmi baj, ha normalis korulmenyek kozott, sajat akaratbol, vedekezes mellett tortenik a dolog. Szerintem az nem normalis, ha ilyen helyzetben egy szerelmes par nem esik egymasnak, ha 14-15 evesek elmultak es javaban tombolnak a hormonok, ilyenkor vissza se birja magat fogni az ember.
2017. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
65%

#18

hát igen, valahogy így ...

de látod, hihetetlen milyen emberek vannak. nem tudom mit kezd a csajszi a barátja álló dákeszével :) persze lehetnek aszexuálisak is, csak az a fura ha mindketten.

2017. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
47%
Azt gondolom erről, hogy nem tiltani kellene a gyerekeket a másik nem testének felfedezésétől, hanem a szülőnek lenne illő normális szexuális nevelést adni a gyereknek.
2017. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!