Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hiszi azt majdnem...

Miért hiszi azt majdnem minden szülő, hogyha 15-16 éves lányuk kettesben akar lenni a barátjával, ne adj isten még ott is akar aludni nála, akkor egyből szexelni akarnak?

Figyelt kérdés

Nem értem az ilyen embereket. Egyre több ilyen kérdést látok, és kezd nagyon idegesíteni ez a hozzáállás. Normális kapcsolatban, nem fognak az első együtt töltött éjszaka után belekezdeni a gyerek-projektbe. A másik, meg hogy ha a szülő bízik a gyerekben, és tudja hogy szóba sem jön az ilyen téma, nyaralni 5-6 napra simán elengedi a gyereket (ahol amugy együtt alszanak) de nem aludhatnak egymásnál a "túl fiatalok vagytok hozzá", az "azért mert azt mondtam" és a "régen még ezt nem szabadott/nekem ez nem fér bele" és hasonló rendkívül meggyőző érvek miatt. Kérdem én, miben más az éjszaka a nappaltól?

Ti mit gondoltok erről?



2017. nov. 17. 17:10
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
82%

Saját példát tudok csak hozni. 16 évesen lett először barátom (1 évvel volt idősebb nálam). 3 hónapra rá (akkor már 17 évesen) aludtunk először együtt. Még petting sem volt, de nagyon jól éreztük magunkat. :) Anyukám először nem akart elengedni, de mondtam neki, hogy nem akarunk még szexelni, egyébként meg fel voltam világosítva, és felelősségteljes is voltam, de a barátom is. Pár napig rágtam csak a fülét, és megengedte. Utána kb rá 2 hétre aludtunk együtt,mert egyedül voltam itthon. A szüleim mondták, hogy nyugodtan aludjon itt a barátom, legalább nem leszek egyedül. Egy hetet aludtunk együtt, ennek ellenére az első szex kb az 5. napon történt meg, addig csa ráhangolódtunk a témára. Közel 4,5 évet voltunk együtt, ezidő alatt egyszer pár másodpercet voltunk együtt védekezés nélkül (be is voltunk tojva utána, hiszen tudtuk, hogy tilos ilyet csinálni, többször nem is volt rá példa). Én örülök neki, hogy megengedték az együtt alvást.

21N

2017. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
30%
Mert a fiatalok nem sakk party miatt alszanak ott azè
2017. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
36%

17 voltam mikor nálunk aludt a Párom aki 21 volt. De nem aludhattunk 1 ágyban Ő fent a szobámba aludt én lent a nappaliban a kanapén.

23N

2017. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
60%

csak egy kérdés:


ki milyen probléámát lát a szexben? sztem annyira nem rossz az ...

2017. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
85%

34-es: ha a 15-16 éves lányom azt mondaná, hogy annyira bensőséges a kapcsolat a barátjával (akit természetesen jól ismerek), hogy szeretnének lefeküdni egymással, akkor mindent elmondanák neki, amit tudnia kell, és azt hiszem, megengedném, hogy megtörténjen, mert meggyőződésem, hogy jobb a szülők bizalmával, tudtával megtenni, mint titokban egy kocsi hátsó ülésén vagy a bokorban vagy a kukák között egy kapualjban.....

Az, hogy én korainak gondolnám, egy dolog, de igazán tiltani nem tudnám, ha már eldöntötték, ráadásul a bizalmával is megtisztelt. Ez tehát az én olvasatomban tiszta ügy.



ha arra kérne, hogy engedjem a barátjánál aludni, annak ellenére, hogy még nem akarnak szexet, ugyancsak elmondanám neki, hogy az elhatározás egy dolog, a hormonok, a romantikus körülmények és a kínálkozó alkalom meg egy másik...... és miután mindent megbezséltünk, valószínűleg ugyancsak elengedném, mert nagyon remélem, hogy leszünk olyan viszonyban, hogy megbízhatok majd benne (és ő bennem).


Na de ha felháborodva kérdezné, hogy nekem mégis hogy a csudába jut eszembe a szex az együttalvásról...... akkor nagyon rossz néven venném, hogy hü*lének néz. Pont azért, mert én is voltam 15-16 éves, barátom is volt, és élénken emlékszem, mennyire tűzbe tudott hozni már egyetlen csók is.... lehet, hogy megöregedtem, de nem egy másik bolygóról jöttem azért:)

2017. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább azt nem értem miért hiszik azt egyes szülők hogy az ottalvás tiltásával magakadályozzák a szexet. Nappal talán nem lehet csinálni?
2017. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
50%
Ha együtt alszanak kicsi az esély hogy ne legyen semmi. Na persze csaj befirdul bocs nem akarom,pasi oké csak aludjunk na persze :D biztos van ilyen pasi 100ból 1. Tizenévesen a Fiúk röotében a legyet is.
2017. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem jutna eszembe eröltetni ha a barátnőm azt mondaná hogy neki még korai.
2017. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
89%
A fsz Nappal is feláll nem kell ahhoz estének lennie
2017. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
30%
#31: Neked is szétnyílt a lábad 4 hónapon belül,szóval te sem állítsd be magad pozitív példaként..
2017. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!