Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi van velem? Mit tegyek?...

Yuutanori kérdése:

Mi van velem? Mit tegyek? Hogy hozzam rendbe magam?

Figyelt kérdés
Mostanában az a legnagyobb próblémám, hogy 2 éve nincs barátom, mert szakított velem a volt pasim egy másik lányért. Egyedül élek és még tanulok is. Szépnek mondhatom magam,mert sok pasi legyeskedik körülöttem. De aki felkeltette az érdeklődésemet, abba nem vagyok szerelmes, csak szimplán szeretem őt. Ő is közeledik hozzám, ismerkedünk, de még nem érzem azt hogy járnék e vele. Egy éjjel kitört belőlem a "Nő" (nem feküdtünk le) amikor este volt egy kis romantika. Másnap azt sem tudtam hogy mit csináljak szégyenemben. Úgy éreztem magamat mint egy k.... Azóta kerülöm őt. Egyszerűen úgy érzem nem tudnék élni egy férfivel. Eddig azért nem foglalkoztam férfiakkal, mert nem voltam olyan helyzetben hogy tudjak valakivel foglalkozni. (Pl. Anyagi helyzet, szállás stb.)
2017. dec. 28. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy?
2017. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, jobb lenne, ha a "Nő"-t benttartanád, amíg nem tiszta benned az, hogy mi van ezzel a sráccal.


Sajnos sok embernek van ilyen, hogy képtelen eligazodni a saját érzésein és gőze nincs arról, hogy mi van, de azért az a "nő" meg "férfi" csak kijön néha. Az addig rendben is lenne, csak a gond abból jön, hogy ezzel valaki más életére is igen komoly hatással vannak.


Ezt viszont teljesen jó lenne elhagyni. Magába mindenki szabadon vívódhat meg szenvedhet a végtelenségig de azért figyeljünk már egy kicsit embertársaink testi és leki épségére. :D

2017. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Jöttem már úgy össze lánnyal, hogy nem voltam szerelmes, de szerettem vele lenni, és kb. 2 hónap után kialakult a dolog. Sőt, olyan is volt abban a kapcsolatban, hogy teljesen közömbös volt számomra, de mégis kialakult a dolog. Szóval ha kedveled és szeretsz vele lenni, akkor csak adj időt a dolognak! 21/F
2017. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2017. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2017. dec. 29. 14:20
 6/6 anonim válasza:
Akkor húzzál bele, mert 1-2 év és ráálsz az egyedüllétre. 40 évesen lesz 10 macskád.
2017. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!