Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A most 14 éves lányom kitalált...

A most 14 éves lányom kitalálta, hogy miután elballagott az általános iskolából szeretne sminkelni és befesteni a haját KÉK-re. Ti ezt megengednétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 22:13
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
64%

15 éve végeztem középiskolában. Már akkor is divat volt, hogy a lányok sminkelték magukat, de nem is az első osztály voltunk, ahol előfordult a hajfestés és smink. Persze kékre, rikítóra nagyon nem lehetett...habár az egyik lány 10.-ben beszíneztette pirosra a haját és aztán ballagásig olyan is volt.

Nem egy olyan nagy dolog, hogy finoman ki van sminkelve egy 14 éves lány, de tudom, mint szülő ez elsőre meredeknek hangzik, majd hozzá szoksz. Nekem 7 évesem van, és tudom, hogy ő is majd 13 éves kora körül már biztosan nyúzni fog, hogy hagy sminkeljen.....Totál kékre én se engedném, vagy össze-vissza minden féle színűre. A jó ízlés határain belül, szolidan lehet benne akár kék vagy narancs, vagy piros, vagy lila.

Az ilyet sokkal hamarabb megengedném, mert ezek nem maradandóak, de tetoválást vagy agyon lyuggatást már biztos nem engednék. Egy-egy extra, szolid ékszer belefér, de hogy pl hatalmas tátongó lyukat csináljon a fülcimpájára, vagy extra nagy karikát rakjon az orrába, mint egy bikának, az ki van zárva. Ezeket a dolgokat az után csinálhatja, miután elköltözött. Ha szeretne 25 évesen ilyet csinálni, de még mindig otthon lakik, akkor arra csak annyit tudok mondani, hogy ha elég nagy hozzá, hogy agyontetoválja magát, akkor legyen elég nagy ahhoz is, hogy saját albit fizessen.

2018. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
18%
Úgy gondolom, hogy a fiatalkori terhesség alapja, hogy idősebb korosztályúnak néz ki a gyerek. Igy előfordulhat megerőszakolja valaki.
2018. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
72%

Ez az, amikor az emberek az áldozatra hárítják a hibát, és így azt hiszik, mivel ők vagy szeretteik ügyesebbek, okosabbak, velük nem fordulhat elő.

[link]

Attól meg biztos nem néz ki valaki felnőttebbnek, hogy kék haja.

2018. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Persze
2019. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Egyszerü szinezővel beszinezitek a haját, és menjetek el a dm be rossmanba megvenni a szukseges termekeket, primer,alapozo,korrektor,puder,bronzosizo vagy pirosito,tus,szempilla spiral,szajfeny,egy szemhejpuder paletta,visszafogott szinu ruzs, ajakapolo, ha szukseges szemoldok termek,beuty blender par szemhej ecset,egy pufibb puder ecset,pirositonak valo ecset. Hidd el ha nem engeded meg neki később gázabb lesz.
2020. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
45%
A sminket termeszetessen igen a hajfestessel csak a szin lenne a bajom a kek tul kirivo nem illuk egy kislanyhoz termeszetes hajszineket ajanlok es azok arnylatait
2020. dec. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!