Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen lánynak mit engedtek...

14 évesen lánynak mit engedtek meg?

Figyelt kérdés

Első sorban szülők válasza érdekelne :)

Gondolok itt szőrtelenítésre,műkörömre,sminkre,márkás dolgokra,pasikra,barátokkal lógásra stb..


2018. ápr. 14. 16:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

9-es.

Vagy ezek a nagy okosok találtak egy helyesírási hibát és lepontozták..simán kinézem belőlük :D

Csak az a baj, hogy ezzel nem mennek semmire, nem lesznek nagyobbak ettől.. legalábbis az én szememben nem :D

Én azért felpontoztam, valakik legalább normális választ adtak.

2018. ápr. 14. 17:01
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

Szőrtelenítés ahogy ő érzi nem szólok bele

Kozmetikushoz együtt járunk sajnos vannak gondjai a pattanásokkal, bőrgyógyászhoz is kell menni :(

Műköröm, szempilla, szemöldök tetkó nem lehet. Körmös megcsinálhatja a körmét de csak a sajátját. Szerencsére erre nincs igénye. De a barátokkal lógással sincs gondom mehet hétvégente ha nincs program vagy sok lecke. Idén elsőnek mehetett el a Mineshowra és a Playitre a barátnőjével kettesben de mi vittük őket.

Márkás cuccokból csak a cipő számít azon nem spórolunk. Ruhák c&a, takko ilsen boltokból. Nincs 50-60 ezres farmerja vagy 100 ezres táska, erre még bőven ráér.

2018. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Szőrtelenítés egyértelmű, műkörmöt alkalomra feltehet, sminkelni - nem erosen- bármikor, alkalomra erősebben is. Márkás dolgok egyenlőre nem, mert nem vigyáz rájuk, illetve meg növésben van. Barátja van pont 2 hónapja, kézenfogva járnak és kb ennyiben ki is merült a testiség náluk. Barátokkal péntek délutántól vasárnap délutánig lehet lógnia
2018. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi, hogy gyerekként válaszolok, 15 éves vagyok, de 14 éves koromban is ugyanezek a dolgok voltak...


Szőrtelenítés: nyugodtan szőrteleníthetek, akkor, amikor akarok, nem szólnak bele.


Műköröm: Géllakkom lehet, ha fizetem magamnak, műkörmöm nem. A múltkor mondtam anyának, hogy egy lánynak van műkörme az osztályból (majdnem 16 éves), erre ő teljesen meglepődött, hogy hogyhogy megengedik neki. Nekem azt mondta, hogy nekem biztos nem lesz műkörmöm, nem fogok majomkodni. Pedig nem majomkodás a műköröm, persze nem mindegy, milyen . Nyáron ki akartam volna próbálni, de igazából nem annyira érdekel, mert a saját körmöm is elég erős.


Smink: sminkelhetek, nem szólnak bele, mit használok, mondjuk nagyon nem is értenek hozzá. De amíg nem látszik, hogy vakolat van rajtam vagy nem túl kihívó, addig mehet.


Márkás dolgok: Van néhány márkás cuccom, egyszer-egyszer megengedhetjük magunknak, de nem rendszeresen. És akkor sem 100 ezres nagyságokban, csak mondjuk 20 ezer forintos cipő, de nem minden hónapban.


Pasik: nincs barátom, de ha lenne, nem lenne kifogásuk ellene. Azt elvárnák, hogy tudjanak róla, mutassam be, ismerjék. Ottalvást nem engednék.


Barátokkal lógás: mehetek, ha megmondom, hova megyek, kivel és mikor megyek haza.

2018. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!