Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 14 éves...

Ti megengednétek a 14 éves fiatoknak ballagás után raszta haja (dreadlockja) legyen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 11:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Nem
2018. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
En sem.
2018. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Én megengedném. Sok osztálytársamnak volt. Mire ballagtunk, kinőtte mind. Ez csak ilyen fellángolás szerintem.
2018. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne? Nem egy tetoválásról van szó. Ha megunja levágatja. Miért kell ilyeneket megtiltani fel nem fogom!
2018. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Nem értem mi vele a probléma, ha megunja levágja, kész.
2018. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Én megengedném. A frizura nem maradandó. Megunja elhagyja, tetszik neki akkor meg hordja nyugodtan. A kinézetébe nem szólnék bele. Mondjuk a tetoválást nem engedném.
2018. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Nyáron felőlem lehet, középsuliban lehet beleszólnak, amúgy én inkább 16 éves kortól engedném, akkor viszont szinte bármit, persze a rasztát simán le lehet vágni, nem nagy ügy.
2018. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%

Nem, igénytelennek tartom és konkrétan engem undorít, olyan mintha többhónapos dzsuvától és retektől állna össze. Ráadásul elbarmolja a legjobb képű srácot is, mintha redvás szőnyegrojtok lógnának a fejből.

Nem vagyok maradi, de az igenyesség az első ha megjelenésről van szó. A raszta pedig annak egyik ellentéte az én szememben.

2018. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Inkább azt, mint tetkót fiatalon, mert ha nem átgondoltan csináltatja magára, akkor megbánhatja, míg a hajat bármikor levághatod. De 14 évesen csak nyárra engedném, 18 évesen meg felnőttként már nem szólnék bele, ha évekig viselné, csak viselje is akkor annak negatív következményeit.


Mondjuk szerintem a raszta minden fajtája elég igénytelen, így nem igazán tudnám értékelni a fején. Remélem lesz annyi esze, hogy nem akar majd magának.

2018. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Igen, azzal a kikötéssel, hogy ha a gimiben szólnak miatta sajnos le kell vágatni. Ilyen tét nélküli fityfasz dolgokban nem akarnám korlátozni, puszta tekintélyelvűségből. Szerintem ha vannak ÉSSZERŰ keretek amikbe belefér egy kis engedékenység, az ezerszer célravezetőbb, mint a folyamatos tiltás mindenre ami extrém.
2018. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!