Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 14 éves...

Ti megengednétek a 14 éves fiatoknak ballagás után raszta haja (dreadlockja) legyen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 11:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
Totál nem értem azokat a válaszolokat, akik azért nem engednék mert szerintük ronda. Szerintem is. Undorodom a rasztától. De a gyerek feje, nem az enyém, joga van rendelkezni a testével. Ezt elsők között kellene megtanítani neki, ahelyett, hogy a szülőknek való totális kiszolgáltatottságot tesszük alapélménnyé. Szerintem pont azoknak lesz 20 évesen lyukas és tetovált mindene, akiket el akarnak nyomni gyerekként.
2018. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

#20-assal érték egyet.

Nekem sem tetszik,de simàn megengedném.Azért fiatal,hogy kipróbàljon dolgokat.

2018. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg, de előtte megkérném, hogy tájékozódjon az ápolásról, tisztításról, és legyen vele tisztában, hogy ha megunja, x ideig kopasz lesz :)
2018. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Felteszem hogy ezt a gyerek fizetné, mert azért ez nem kis pénzbe kerül, sőt. Vagy ez lenne a ballagási ajándéka?
2018. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván feltételek mellett, de igen. A feltételek a következők lennének:

1. nézzen utána előre hogy pontosan hogyan kell ápolni, megcsinálni, kezelni, és ez előreláthatólag mennyi időt és pénzt venne igénybe. Ne a fodrásztól kijövet csodálkozzon rá hogy kell még egy tízezres sampon, meg egy tizenötezres balzsam, és amúgy 3 óra megmosni és kéthavonta elmegy egy huszas fodrászra.

2. vagy legyen ennyi pénzünk családilag hogy ez ne jelentsen áldozatot vagy keresse meg az árát/mondjon le valami másról. Nyilván ha nem okoz gondot az összeg akkor nem fogom egy 14 évesen behajtani a haja árát, de ha szűkösebben vagyunk akkor legyen ez a ballagási ajándék egyben, vagy gyűjtse össze a karácsonyi és szülinapi pénzeit, vagy találjunk ki valamit, mert a kaját nem fogom a családtól megvonni emiatt.

3. Ténylegesen ápolja, gondozza. A raszta attól lesz nem undorító és ragadós a mocsoktól hogy azt is tisztítják, és ha ezt nem tudja betartani akkor jövök a nullásgéppel, mert az egészségtelen és nyilván van mindenféle kockázata.

2018. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen! Én is nagyon szerettem volna anno, de mikor édesanyám megtudta, hogy 50.000 forint, elmentem dolgozni nyáron, majd az első fizetésemet anyukámnak adtam, mert tudtam, hogy hasznosabb dolgokra költi.

Szóval általános iskolai ballagásra lehet, hogy csak akkor adnám ajándékba, ha tudja, hogy a család összedobta... Vagy keresse meg az árát :)

2018. ápr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Nyáron hordja úgy, ahogy akarja, viszont amikor megy az új iskolába ősszel, akkor előtte vágás.
2018. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egy az egyben úgy tennék, ahogy a 15-ös válaszoló. Ennél jobban nem is lehetett volna leírni.
2018. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Nightwing evil válasza:
100%
Igen. Lehet mosni és nem a dzsuvától áll össze hanem fésűvel és késsel mindenféle zselék nélkül csinálják meg. A wax pl egészségtelen. Sok tudatlan ember ilyen pletykákat terjeszt itt. Ez csak egy hajstílus. Megunja kifésüli.
2018. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Nightwing evil válasza:
*nem késsel hanem horgolótűvel
2018. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!