Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek a lány hülye?...

Szerintetek a lány hülye? Bocsi a kifejezésért.

Figyelt kérdés

Ott kezdődött az egész hogy barátnőmimmel készitettünk egy kiselőadást amit majdnem a legjobb barátnőmmel csiáltam meg. 5 kaptunk de mind a 4-en azok meg szinte semmit nem csináltak ezen felhuztam magam meg a barátnőm is. De úgy kibékültünk. Megkértem a másik barátnőm hogy jöjjön ki mert unatkozom de hívja ki a legjobb barátnőmet ne hogy az legyen hogy egyik pillanatba minden hülye a másikba meg már jó vele lógni. Na ez eddig minden jó kimegyek mondja nem hivta ki mert utálja. Nem haragudtam meg rá eddig de másnap majdnem lefordultam a székről amit mondott. Mondom neki semmi képp ne tudja meg az xy hogy együtt vagyunk nem akarok vitát veszekedést. Erre ő hivjuk ki eggyütt

ennyire nem fogja fell miről van szó?

mondtam neki hogy NEM AKAROM HOGY MEGTUDJA

erre ő meg hivjuk ki..

ISTENEM

szerintetek?


2010. jún. 13. 11:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Akkor ne találkozz vele, ha ilyen lomha agyú. Amúgy meg nem tudom megérteni, hogy miért titok, ha te valakivel vagy. De azt sem értem, hogy ha ilyen nehéz az illető felfogása, és ez téged idegesít, akkor minek járkálsz vele?
2010. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

13 igen

de elég izéé volt nekem mikor akkkora baromságot mondott hogy le fordultam majdnem a székről.

és még kérdezgette hogy mi a baj?

vajon mi?

hogy hüüüllye

2010. jún. 13. 11:38
 13/28 A kérdező kommentje:
hát ezen sokat gondolkoztam hogy mért vok vele
2010. jún. 13. 11:39
 14/28 A kérdező kommentje:
várom a további válaszokat
2010. jún. 13. 11:57
 15/28 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha a barátnőd akkor miért hülyézed le? Ha nem a barátnőd akkor meg minek vagy vele? Tényleg elég érthetetlen amit írtál. Ha nem akarod meg mondani neki hogy vele vagy mert szégyelled vagy hasonló, akkor döntsd el kivel akarsz lenni. Csak aztán nehogy a végén te maradj egyedül. A legjobb az őszinteség, üljetek le és beszéljétek meg ahogy kell.
2010. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem tudom mert eléggé szeretem csak néha szégyenbe hoz és lejárat.

Mint hogy mondjuk régebben aki fiú teccett azelött mondta hogy hülye.

Sokszor megüt ha megjon a menszesze de csak engem.

És azon röhög az egész osztály.

Nekem nagyon megalázó.

De érdekes a másik barátnőmnek a kedébe jár nyalizik neki.

Attol fél hogy megtépi én meg leközelebb be verek neki egyett

várom a válaszokat

2010. jún. 13. 14:29
 17/28 anonim válasza:

Hát ez hülye -.-"

Én nem barátkoznék vele ha ilyen köcsög veled...vagy mond meg neki h mit gondolsz róla

2010. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Hát az az igasság hogy ma megbeszéltük.

Mert múltkor is mondom neki mem jön apa ki elém a vonatra.

Erre ő a barátnőmnek megyünk xy együtt?

És gondolom ez nem csak engem bántott volna meg.

de szerintetek?

Szerintem ez is durva volt. :(:O::'(

2010. jún. 13. 19:50
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem akarok beszólni, de tényleg ez legyen életed legnagyobb problémája! Esküszöm a röhögés jött rám! Iszonyat, milyen jó életed van, becsüld meg! L27
2010. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Hidd el nem olyan jó sztem te is voltál 13 éves csak ennyi..
2010. jún. 14. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!