Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17-18 éves lányok ti elmennéte...

17-18 éves lányok ti elmennétek a családdal kirándulni?

Figyelt kérdés
Malorcara megy a család. Napozós, pihenős kirándulás lesz. Én szivesebben mennék barátnőkkel valahova. Otthon is pihenhetek, napozhatok család nélkül.
2018. jún. 4. 23:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Még szép.

Nemhogy Mallorcára, bárhová.

A család kb. az egyetlen fix pont az életedben!

(Kivétel, ha rossz viszonyban vagy a szüleiddel.)

De ha tényleg abban a gyerekes korszakodban vagy, hogy inkább sz*rsz a szüleidre, akkor ne menj, ne keserítsd meg a nyaralásuk! Lehet, hogy ők is örülnének, ha pár napig nem kellene nézniük a savanyú képed!

2018. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha normális a család, menj.


Az enyém 15 éves koromtól nem volt az, gyűlöltem a "nyaralás" címszó alatt menő idegbajt.

Kiabálás, hiszti, sírás - mostohaöcséim - sértődés (mostohaanyám), összezárva lenni 4 másik emberrel 30 m2-en egy hétig... rémálom volt. :(

2018. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Én simán elmennék. Rossz a kapcsolatot a családoddal? Mert ha igen, akkor megértem, hogy nincs kedved, de ha nem, akkor nem tudom miért olyan rossz ez. Menj el előtte/utána a barátnőkkel is valahova és akkor leszel velük is meg a családdal is.
2018. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 sm's girl válasza:
18 éves vagyok és idén is megyek családommal nyaralni, az elkövetkezendő években is fogok. Nálunk olyan is volt már hogy nagyszüleim is jöttek, szóval simán el tudom képzelni hogy ha már lesz saját családom akkor is szüleimmel együtt is elmenjünk nyaralni.Persze a barátok is fontosak, velük is elmennék pár napra, de egy családi nyaralást nem hagynék ki a baráti miatt.
2018. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én most is szívesen megyek szüleimmel bárhová, pedig 31 éves vagyok. Mondjuk megértelek, mert kiskamasz koromban nekem is volt olyan időszakom, mikor "cikinek" éreztem a szülői jelenlétet, de ez természetes, ezen mindenki átesik. Az itt kommentelők többsége sajnos elfelejtette, milyen volt kamasznak lenni és csak a jelenlegi nézőpontjukból látják a dolgokat. Ha nincs kedved, ne menj.
2018. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!