Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok szülőként, ha...

Mit csinálnátok szülőként, ha a 16 éves lányotok terhes lenne?

Figyelt kérdés
Az abortusz, és az örökbeadás nem opcio nála. A barátja elhagyta, és mivel ellenzi az abortuszt. Úgy dönt nem szól a szüleinek, mert ők nem partnerek a dologban. Nem akarnák a babát. Csak akkor mondja el, ha nem lehet elvetetni. Ti szülőként örülnétek így az unokának? Büszkék lennétek a lányotokra, hogy nem adja fel az elveit, miután beletörődtettek?
2018. jún. 6. 14:49
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
34%

Szülőként magamba néznék,h a gyerekem miért esik teherbe ilyen pasitol,h mennyi érzelmet adtam neki,h ilyen pasi melett kötött ki..

A mostani tinik az ágyban keresik azt amit otthon a családban nem éreznek,szeretet törödés stb,ezt kompenzálják a szexel,azt hiszik h szeretve vannak,tartoznak vkihez pedig csöbör és vödör..

2018. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
89%

Büszkének lenni, mert elvei vannak? Ugyan már! Ezek nem elvek, hanem végtelen butaság és korlátoltság! Ismered a mondást, ugye, hogy máséval a csalánt...Nos, más kontójára az elveknek élni, és szórakozni egy új élettel, meg belerondítani egy egész családéba, azt másként hívják.

Ha ilyen aljas, sunyi módon állítana sarokba a gyerekem, a föld is megnyílna alattam, akkorát csalódnék, hogy mit neveltem, és mehetne az elveivel, és gyakorolhatná holnaptól, hogy milyen felelősségteljes döntést hozó, és aszerint élő felnőtt embernek lenni. Ha ahhoz nagylány, hogy a döntésbe bevonjon, akkor köszönöm, a döntése következményeiből sem kérek.

2018. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
83%
Ja, baromira örülnék, hogy egy manipulatív kis ribi a lányom.
2018. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
92%
Megkérdezném, hogy hogy tervezi eltartani a gyereket, mert én egy fillérrel sem támogatom. minimális tartásdíjból, gyesből és családiból pedig nem lehet albérletet fizetni, és gyereket nevelni egyszerre.
2018. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem szól, hanem eltitkolja addig, amíg nem lehet elvetetni, akkor amintg betöltötte a 18at, repül otthonról. Addig se lesz jó dolga, minden extra megszűnik körülötte, csak a minimális ellatasban lesz része, semmi többen.

Ha szól időben, akkor segítek bármiben és nem erőszakolok rá semmilyen döntést, meg azt se tudná, hogy én támogatnám erőssen ebben a helyzetben az abortuszt. Ha meg akarna tartani a gyereket, akkor megtarthatná és közösen kigondolnánk, hogyan tovabb

2018. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
94%
És még kérdezik miért ellenzem hogy felelőtlen, buta gyerekek szexeljenek.
2018. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
94%
Büszke lennék e?? Mégis mire, hogy direkt átver és patt helyzetbe hoz? Vagy, arra hogy ilyen hülye, hogy védekezés nélkül szexel? Soha nem lennék rá büszke így... Az unokámat valószínűleg segíteném és felnevelném, de a lányom örökre eljátszotta volna a bizalmam.
2018. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim válasza:
10%

Már jönnek is a szenteskedő, "én ennyi idősen nem szexeltem", "18 évesen mehetsz, amerre látsz", "én nem támogatnálak lakhatással/egy fillérrel sem" válaszadók.

Mi itt normális választ nem tudunk adni. A kommentelők nagyrésze úgyis csak okoskodik, meg állítja, hogy az ő gyerekével (már ha van egyáltalán) nem történhet ilyen.


Mellesleg, én nem látok olyat, hogy nem volt védekezés...


Lehet hisztizni, okoskodni, pontozgatni, meg anyázni egymásnak. Az nagyon megy úgyis.

2018. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
88%

18!


A védekezés itt ebben a kérdésben teljeseen mindegy, a lényeg az, hogy a lány 16 evesen terhes, atbaxa a szüleit és a semmire vállal gyerekként gyereket. Sok mindent tudok toleralni, de azt nem, ha valaki tudatosan atver es helyettem akarja eldönteni, hogy akarok e gyereket vallalni vagy sem. ennyi

2018. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
73%

"Az abortusz...nem opcio nála."


Most ugyan már késő bánat, de úgy tűnik, hogy a szüleidnél sem volt ez opció...

2018. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!