Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok szülőként, ha...

Mit csinálnátok szülőként, ha a 16 éves lányotok terhes lenne?

Figyelt kérdés
Az abortusz, és az örökbeadás nem opcio nála. A barátja elhagyta, és mivel ellenzi az abortuszt. Úgy dönt nem szól a szüleinek, mert ők nem partnerek a dologban. Nem akarnák a babát. Csak akkor mondja el, ha nem lehet elvetetni. Ti szülőként örülnétek így az unokának? Büszkék lennétek a lányotokra, hogy nem adja fel az elveit, miután beletörődtettek?
2018. jún. 6. 14:49
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
16%
Mondjuk nekem furcsa, hogy egy anya nem veszi észre a lányán, ha terhes. Vagy csak az én anyámnak vannak ilyen "csápjai"? Azt is kiszúrta, amikor először szeretkeztem. A két terhesség is feltűnt neki elég hamar.
2018. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
13%

Csak egy olyan módszert mondj, ami 100%. Csak egyetlen egyet.


Kombinált védekezés. Pl gyógyszer-óvszer, hőmérőzés-óvszer stb..ez mellett képtelenség teherbe esni.

2018. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
5%
Egy 16 éves gyerekről beszelünk, utolsó, de ne zavarjon
2018. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

31!


Miből venné eszre? Nem feltetlenul jelentkeznek terhes tünetek mindenkin

2018. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
27%

Egy 16 éves gyerekről beszelünk, utolsó, de ne zavarjon


Miért? Törvényszerű hogy minden 16 éves buta és felelőtlen? Elárulom, én ennyi időseb már kombináltan védekeztem, mert mikor először lett barátom, a 16. születésnapom előtt pár héttel, anyukám leültetett és elmagyarázta ennek fontosságát. Ráadásul nálunk az iskolavédőnő is ezt támogatta a felvilágosító órán.


Ha valaki szexelni elég nagylány, a megfelelő védekezéshez is legyen az.

2018. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
97%

"Kombinált védekezés. Pl gyógyszer-óvszer, hőmérőzés-óvszer stb..ez mellett képtelenség teherbe esni."


Egyáltalán nem képtelenség. A nem dugás az egyetlen 100%-os módszer.

2018. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
94%

“Nem opció nála” - hát eszem-fhaszom megáll. A kisasszonynak nem opció... Tudod, mi nem opció még, babám? Mondjuk rákényszeríteni egy gyereket a szüleidre. Az pedig, hogy ezt direktbe, tervezetten el akarod titkolni, a legaljasabb, legundorítóbb, egyenesen féreg húzás a szüleiddel szemben.

De csak hogy valami konstruktív infóval is szolgáltassak: anyám megcsinálta, kb pontosan ugyanezt, amit te tervezel. Következmény: 8 hónapos terhesen szült meg a Nyugati pályaudvaron 1987-ben (igaz, mentőautóban), merhogy ott lakott. Csak úgy mondom. A történet további része hosszú és érdektelen, ami még fontos lehet, hogy ma, közel a 50-hez bolti eladóként dolgozik, van egy alkoholista élettársa, és - amennyit látok belőle - szépen lassan ő is az lesz, de lehet, h már az, nem tudom, nem érdekel.

Sok boldogságot!

2018. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
95%
Jah, majd elfelejtettem, a “ha te meg se születtél volna”- kezdetű nóta hidegen hagy; akkor egyszerűen csak nem léteznék, ergo nem hiányoznék senkinek, magamnak sem, anyámnak és a féltestvéremnek pedig sokkal jobb lett volna az élete. Ennyi. Asszem 37-es voltam.
2018. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
44%
Egy átlag 16 éves nem fog kombináltan védekezni, jó esetben egy modszert használ. De használhatna százat is egyszerre, akkor sincs a világon semmi, ami 100% biztonsagot adna. Nincs ilyen.
2018. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
26%
Olyan vicces ahogy az anyukák a saját vagy leendő gyerekükről beszélnek :D
2018. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!