Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyerekemnek felvagtak a...

A gyerekemnek felvagtak a nyelvét vagy miii?

Figyelt kérdés

12 óráztam, hazajövök munkából, látom a nyári szünetét élvező gyerekem az egyetlen rábizott kis feladatot se végezte el. És közli, hogy sétáltassam meg én a nyulát.

Jeleztem faradt vagyok, erre ő sokkal fáradtabb, mert ma biciklizett én meg csak egész nap ültem és igazán levihetném.

Majd hosszan fejtegette a fizikai erőkifejtés fárasztóbb, mint az ülőmunka.

Most tényleg????


2018. jún. 20. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%
Fuha, micsoda pimasz gyerek, hát azonnal börtönbe vele! Ő nem lehet fáradt, vagy mi? Nem élvezheti a szünetet? Nyávogsz, mint egy 5 éves, a gyerekedet sem bírod megnevelni. Mit vársz? Iiiiigen, felvágtak a nyelvét, borzasztó, hogy egy KAMASZ kamaszodik.
2018. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%

adj neki rendes házimunkát, takarítás, ágyazás, porszívózás, bevásárlás

ha nem csinálta meg, akkor hazamenve feküdj le, és közöld, most akkor neked sincs kedved főzni, mosni, egye azt amit vett, meg jó lesz neki a tegnapi ruha is az otthon dögléshez :)

2018. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne máár....komolyan beveszitek erről a fogalmazásról, hogy egy felnőtt írta??


MIÉRT vagytok ilyen ostobák?

2018. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!