Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti felébresztitek a kiskamasz...

Ti felébresztitek a kiskamasz gyereket a nyári szünetben, vagy hagyjátok aludni amíg akar? (Akát 11-ig? )

Figyelt kérdés
2018. jún. 30. 15:41
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim válasza:
93%
Engem anyám felébresztett rendszeresen 8-9kor, csak azért, mert őt zavarta,hogy ők már ébren vannak én meg nem. Szóval olyan 2éve kulcsra zárt ajtónál füldugóval alszom.
2018. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos, hogy dönteni kell a gyerek helyett. Képes felmérni és megérteni, ha már elmúlt 10, hogy azért fáradt nappal, mert éjjel nem alszik rendesen. Nem kell minden felelősséget elvenni a gyerektől csak azért, mert gyerek. El lehet mondani röviden, miért kelünk időben, miért fekszünk időben és hagyni az ilyen nyarakon, hogy tesztelje ezeket, és megállapítsa, hogy milyen érzés. Szerintem a korábbi hozzászóló is tanult ebből, csak épp azt nem vette észre, hogy nem a szüleit kell érte okolnia, hogy fáradt volt. Meg szabad keresnie a saját felelősségét az ilyen apró dolgokban, így fejlődik a személyisége is.
2018. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
81%
Engem mindig szoktak hagyni.
2018. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tavaly még magától felkelt 7.30-8 körül, és akkor olyan friss volt egész délelőtt. Most meg ha 11-ig alszik, akkor olyan kis nyomi pár óráig. Persze nem sajnálom tőle, csak ahogy mások írták, nem akarom, hogy aztán éjszaka ne tudjon elaludni. Neki is és nekem is elalvási problémáink voltak korábban, nekem azóta szűnt meg, mióta 10.30-kor mindig megyek a férjemmel aludni. A rendszeresség segített.
2018. jún. 30. 16:05
 15/51 anonim ***** válasza:
90%

Hagyom aludni ameddig akar.Hagyom fent lenni ameddig akar.

Egész évben kelnie kell.Ez pont a lazítás időszaka.12 a lányom.A fiam már 19 őt se zaklattam sosem, max ha tényleg sokáig aludt benéztem nincs e gond.

2018. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
97%

Szerebcsére anno a szüleim hagytak aludni, hát pont erre való a nyári szünet egész évben kelhet korán!

Aludjon amíg lehet, ha felnövünk már úgysem lesz meg ez a luxus.

2018. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
98%

Hagyom aludni,erre való a nyár!

Majd augusztus közepétől szépen vissza állunk a sulis kerékvágásba!

2018. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
77%
30 múltan, 2 éves gyerekem van. Ha az apja itthon van és ő sem hulla fáradt, akkor ő van ébren a gyerekkel én meg alszom 11ig.(kb havonta 1x) Na és? :D
2018. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
90%
Engem mindig hagytak, és aug. Közepétől kellett visszaállnom lassan.
2018. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
98%

Hagyom aludni neki most van szünet!

Addig van fent ameddig akar egy feltétel legyen csendben este 22:00ig fürödjön meg.

Ha megyünk valahová akkor keljen fel, ne hisztizzen

Fiam még iskolai ritmusban van korán ébred reggelizik és visszaalszik.

2018. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!