Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért beszél így a fiam?

Miért beszél így a fiam?

Figyelt kérdés

Igazából nem feltétlen zavaró, de párbeszédek során is rengeteg szlenget használ és sokszor nagyon nem is értem, főleg ha még mellé nem is artikulál. Ma az órámról küldtem neki egy képet mert vettem magamnak erre egy ilyen szöveget levág(lejjebb) Kb alig értem amit mondani szeretne. 16 éves gyerekről beszélek. Illetve jó lenne ha valaki letudná fordítani :D


"jajj apa adod itt fullba a szépet jeges óra meg minden én meg full nullába itt állok offos órával a csuklón


Veszünk majd fake rolexet azt flexelek lmao közben full broke lennék azzal a fake szarral olyan lennék tudod mint a forintos csajok akik disselnek minden beszélgetés után"



2018. júl. 3. 02:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Ez borzasztóan szánalmas. Próbáld vele is megértetni.
2018. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Azért ezt a fajta süket szöveget még magyar honban szedte össze. (Egyébként minek is karóra a mai világban, amikor minden képernyőn ki van írva az idő?)
2018. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

Játsza az eszét, pedig nincs neki :D


Én mikor az unoahúgom így beszél velem, mert "milyen menő" pont leszarom, mit mond.

Majd ha megtanul értelmesen kommunikálni, akkor beszélgetünk.

2018. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%

pedig szerintem érthető csak a disselnek nem tudom mi


nem tudom, szerintem a kérdező nem ítélkezést várt (az nagyon megy nekünk magyaroknak) hanem fordítást

2018. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

flexelni = csórók vagánykodnak drága cuccokkal

lmao = laughing my ass off (szétröhögöm a s**ggem)

broke = csóró

diss = tiszteletlennek lenni valakivel

2018. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
0%
Szerintem vágjad nyakon ha így beszél.
2018. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Fura a fiad bocsi, én sem értem hogy mit mond :(

Mi Írországban élünk, a fiam 17 a lányom 16 de ok normálisan beszelnek, kommunikálnak , magyar és az angolt is.

Szólj hogy beszéljen rendesen ahogyan otthon.

Otthon is így beszélt?

2018. júl. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Egy mondattal... a te órád jó az övé pedig szar.
2018. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
41%

Annyira nem vészes amit mondd.


"Jajj apa, adod nekem a szépet, szép az órád, meg minden, de én meg itt állok a lepukkant régi órámmal a csuklómon


Nem baj, majd veszünk hamis rolexet és azzal menőzök, haha...(innentől viszont nem értem, hogy mit akar mondani)"


Minden esetre majd kinövi, viszont mondd meg neki, hogy neked írjon érthetőbben, mert te nem érted.

2018. júl. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy pofon csapnám,hogy a takony menetet vágja a nyakán.
2018. aug. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!