Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 14-15 éves, normális,...

Egy 14-15 éves, normális, értelmes fiút mi vesz rá arra, hogy Archívumot, Vérvádat, Divízió88-at és hasonlókat hallgasson?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 21:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
40%
Mert most ez is egyfajta "divat". Amúgy szerintem a Divíziónál igénytelenebb "zene" a világon nem létezik.
2010. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
40%
Jobb lenne talán,ha Hétköznapi Csalódásokat hallgatna, vagy rapet?
2010. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
52%
régen én is halgattam meg ilyen voltam amíg rá nem jöttem hogy általánosítanak alaptalanul( a deszkásokat drogosoknak meg ilyeneknek tüntették fel) azóta rájötem jobba béke töb helyen lehet deszkázni:D
2010. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%
21:23-es, miért a HétköznaPI CSAlódások miért olyan rossz? :D Hú, hogy én azt mennyit hallgattam tini koromban :) Szerintem azért van pár igényesebb számuk.
2010. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
ha csak a zenét hallgatja nem hiszem hogy nagy baj lenne. Ha már olyanná akar válni (hajviselet, öltözködés, viselkedés), az már annál inkább.
2010. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Inkább örülj neki,hogy nem SP-t és Justin Bíbőrt hallgat :D
2010. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is volt ilyen időszakom. Igaz most is utálom a hazánkba bepofátlankodó kínai,nigger cigány és hasonló alacsonyabb rendű fajokat, de ha le dúrom a fejem 0-s géppel és bakancsot hordok azzal nem váltom meg a világot.

A Diviziót meg nem kéne szidni mivel garázsba veszik fel, de aki szidja az tartson fent egy stúdiót aztán beszélhetünk...

2010. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
42%

A divizió tagjai gyáva emberek, magukat sem merik felvállalni-.-' Nevetségesek, eltorzítják a hangukat, de a yutyúbon ugatni azért mernek.

A P*csa mérföldekkel jobb, már fel voltak jelentve, de azóta is ontják magukból a polgárpukkasztó zenéket.

2010. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:

Minden embert leginkább az befolyásol amilyen mintát kap, illetve ami a számára mintaként szolgál..

Persze 10-n évesnél már elég nehéz elkezdeni... a családban, hogy mintákat kapjon..

De próbálja meg... Hallgasson más és komolyabb zenét, szóljon a rádió olyan zenékkel amiket ön jobbnak gondol..

Esetleg beszéljen ról hogy mi is tetszik önnek ebben v abban a zenében..


a "minimál art folyamos zene-zajok..." a szövegük miatt kapnak teret, és a ritmusuk miatt..

a) a szövegről, nem beszélek.

b) a ritmus... az egy külsö segítség a belső rendszer (test)karbantartására. A tuc tuc és más minimál zenéket a legegyszerübb megérteni a "menekülő" agynak.

2010. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
mert elege van
2010. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!