Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 14-15 éves, normális,...

Egy 14-15 éves, normális, értelmes fiút mi vesz rá arra, hogy Archívumot, Vérvádat, Divízió88-at és hasonlókat hallgasson?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 21:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

13:32

Élvezd a tudatot, hogy nincsenek már tisztán magyar emberek

2010. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
36%
az hogy sok a c*gány,akik lopnak,csalnak.Egy kisebb faluban már volt a Gárda is,mert akkora volt a cigánybűnözés,én itt élek,szerinted mit hallgatok?(FankaDeli,Divizió stb.)
2010. júl. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
79%
Azért hallgat ilyen zenét mert nyitott szemmel jár és nem hiszi el azt a sok sületlenséget amit a média (amit persze eléggé cenzúráznak) nyomat. Remélem nem csak egy divat nála mert akkor már most abba is hagyhatja.
2010. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
78%
Kivan a töke pár etnikai- és vallási csoporttal, sőt, fél. Fél, mert lehet, hogy egy füves nigger fogja később kitúrni az állásából, fél attól, ha majd gyereke lesz, romák támadnak rá: "Pakújjá ki, kisköcsög!" Fél attól, hogy a médiában az igazságot elhallgatják, fél attól, hogy a jövőben anyja-apja hörögve vesz levegőt, fuldoklik, de pénz nem lesz gyógyszerre, mert bizonyos csoportoknak "jár" a fehér gójok pénze.
2010. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
16%

A másik dolog... Ha pl. a tépett hajú Albi gyerek nem zsidónak születik (de a relativitás-elmélet ugyanúgy menne neki), akkor az miben változtatná meg az intelligencia-hányadosát? NS-ek között is vannak normális, értelmes emberek. A Vendetta és az Archívum szövegeiben ott a valóság, a helyes útra terelés, ott van pl. a Cukrosbácsi c. Vendetta-dal. Miről szól? Arról, hogy nem részesítjük előnyben azt, ha az ilyen pederaszta barmok lepik el az utcákat. Vagy az Archívum Meleg pestise! Ki akar olyan országot, ahol gusztustalan, rózsaszínbe öltözött, seggén kivágott nadrágban mászkáló

cukifiúk riszálják magukat, a heteroszexuális, NORMÁLIS, ÉRTELMES kapcsolatnak pedig nincs jövője?! Az új Archívum-albumon több olyan nóta van, aminek az a lényege, hogy a kábítószer sem a legjobb dolog az életben. Kíváncsi vagyok, azoknak, akik ostobának mondják az NS-eket, lehet-e gyerekük. Félnek-e attól, hogy mikor jön ki az iskolából, nem tuszkolnak-e rá valamit a dílerek?


A Hétköznapi Csalódások pedig olyan átlátszó, mint a nejlontacskó. Legyen béke, szeretet, mindenki ugyanannyira egyenlő, nem kell bántani senkit, csak az NS-eket kell gyűlölni, mert ők egytől egyig bűnözők, idióták, írni-olvasni sem tudnak. Akkor ki is az előítéletes?!

2010. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
41%
Divízió? Most hallottam először, kicsit utánnanéztem és a véleményem a következő. Ez nem zene hanem inkább undorító rasszista emberek baromkodása. Szerintem normális ember nem hallgat ilyet, de legalábbis csak lázongásból hallgatja és nagyon remélem hogy nem ért egyet ezekkel az elvekkel :S
2010. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
38%
Utolsó! Én az elvekkel nagyrészt egyetértek, csak a zenei- és szövegi minőséggel nem...
2010. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
ő is ilyen meg nem értett lélek lehet ( nem meóra kell gondolni -.- hanem arra, hogy senki se érti meg csak a hozzá hasonlóak)
2010. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Mert azokat szereti!!! Ilyen nehéz kitalálni? o.o"
2010. szept. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
33%
Minden irónia nélkül mondom, hogy büszke lehetsz arra a fiúra, mert tudja mit akar, igazi magyar.
2010. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!