Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 14-15 éves, normális,...

Egy 14-15 éves, normális, értelmes fiút mi vesz rá arra, hogy Archívumot, Vérvádat, Divízió88-at és hasonlókat hallgasson?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 21:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
88%

17:32


Szóval nálad magyarság = a cigányok és a kormány utálata úgy, hogy semmit nem ért Magyarország politikai helyzetéből és lehetőségeiből, ezért másokra hallgat akik talán még kevésbé értelmesek?


nemtom, én szívesebben ápolom magyarságomat nyelvtanversenyeken ill. prózaíróversenyeken az élbolyban, minthogy másokat gyűlöljek.



14F

2010. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:

Szevasz előző!

Elismerem amit csinálsz, de mielőtt esetleg lehülyézve lenne bárki is, ha van kedved olvasd el ezt: [link]


És ezután döntsd el, hogy adott esetben ki a nem művelt /nem rád célzok/

2010. nov. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
20%

Mert elege van ebből a szar életből ami körülötte folyik.

Ezek a kölyök legalább látják mit kell cselekedni.

Sieg Heil!

2010. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%

"Minden irónia nélkül mondom, hogy büszke lehetsz arra a fiúra, mert tudja mit akar, igazi magyar."

Igaz magyar, aki egy hazánkat megszálló német diktátort éltet?

Igaz magyar az, aki emberségükből kivetkőzött, tehetségtelen és gyáva zenekarok számaiért rajong?

Hát nem.

2011. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Kedves utolsó, ma már tudom, hogy hirtelen felindulásból írtam azt a választ, és igazad van. Más gondolataim voltak akkor és most. Minek más nemzet valakijeit majmolni, ha itthon is van kire felnézni.
2011. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Azért, mert ugyanolyan ostoba mint azok akik ezeket a zenéket csinálják.
2011. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
41%
hogy a hétköznapi csalódásokkal mi a gond? mocskos kommunisták, az.
2011. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
30%
Az viszi rá, hogy normális és értelmes, ahogy azt kijelentetted. Úgy látszik, itt senki se látja, hogy talán Japán az egyetlen, amit nem teljes mértékben a cionisták uralnak. A rom.ákról ne is szóljunk, hiszen megmondta már a Vendetta: ,,Elszabadult kisebbség zsarnokol és gyilkol, de ebből semmi nem látszik fentről a Rózsadombról...". A II. világháború végén is a győztesek írták a történelmet (sztálin kommunista férgei, a kiválasztottak által vezérelve), azért olyan piszkos (mármint a történelem). A melegekről, punkokról, kínaiakról, nigge.rekről már szót se merek emelni, mert elnáspángolnának ezek a ,,pártatlan" moderátorok... Szebb Jövőt, Sieg Heil!
2011. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
AZ, hogy jól látja a helyzetet, és elege van. Csak az kezd el magától ilyeneket hallgatni, akinek van oka rá. És szó sincs divatolásról( bár nemismerem a fiút). Engem pölö beleneveltek, illetve sok incidens ért már, és van okom utálkozni. Derítsd ki, hogy van-e rá oka, de a legvalószínűbb, hogy elege van.
2011. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

A hétköznapi csalódások nem kommunista , jóllehet néhány zenéjük alapján valóban annak tűnhet (pl: szovjetunio), de ezekkel a céljuk a "nép" provokálása volt , ugyanis ezek a számok a "rendszerváltás" idején készültek , amikor is szinte mindenki örült annak , hogy új rendszer következik. Ők punkok, így szinte a karrierjük részévé vált a polgárpukkasztás , az emberek provokálása, szó sincs arról , hogy komolyan gondolták volna a szélsőbal ideológiát:)


A kérdésre is válaszolnék: Én úgy vélem , hogy mindenki azt hallgat amit akar. Másfelől viszont én abszolút nem értek egyet az ilyen "zenekarok" szövegeivel, mert a féktelen gyűlölködés soha nem lehet megoldás semmilyen konfliktusra. Én se magasztalom a cigányokat , nekem is voltak velük rossz tapasztalataim , mégis azokat akik normálisak közülük, vagy legalább igyekszenek azok lenni , azokat én nem ítélem el. A bűnözőkkel meg nem tudok szimpatizálni , se akkor ha éppen cigányok, magyarok , négerek miegymás. Ezek a zenekarok meg a rengeteg rasszista ember szerintem csak rontanak a helyzeten , ugyanis tüzet nem lehet sikeresen oltani tűzzel. Elég nyomasztó lehet állandóan gyűlölködni.....nagyon rossz a harag érzése , mert stresszel és elvonja az értelmes dolgok elől az ember gondolatait. Ráadásul a gyűlölet egyik forrása a félelem. Azt hiszem nem olyan nehéz kitalálni mitől félhetnek a "nagy" rasszisták;)

2014. máj. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!