Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért baj, ha egy kamasz...

Miért baj, ha egy kamasz mesztelenul fürdik és napozik a strandon és az udvaron?

Figyelt kérdés
Én 12 éves koromig meztelenül fürödtem és csak utána vettem fürdőruhát,mert már kezdett felállni a farkas a szégyenérzettől.Manapsag már rossz szemmel nézik, ha egy 6-7 éves gyerek meztelen késik a strandon.

2018. júl. 29. 11:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

Otthon az udvaron nem értem miért baj.


Strandon én is utálom, hogy pucér gyerekek rohangásznak mindenfele. Felőlem elférnének, de egyrészt nem értem, akinek nem telik egy fürdőruhára, vagy legalább egy bugyira, trikóra, az miből megy strandra?

Abba meg nem gondolnak bele az ilyen szülők, hogy hány elmebeteg barom gerjedhet fel a kisgyerekükre?? Eszembe nem jutna mutogatni a gyerekemet...


Ráadásul igenis tanulja meg a gyerek, hogy mindenhova felöltözünk normálisan. Strandon a fürdőruha a normális viselet, ennyi.

2018. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Nudista strandon nem gond. Ott ez az elvárás....
2018. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem zavarna de sokan erre érzékenyebbek (pl idősek általában) értsük meg őket is.Egy fürdőgatyát felvenni azért nem akkora gond... ha mégis akkor még mindig ott a nudistrand.
2018. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 mooti ***** válasza:
38%

Sokan írtátok, hogy mem vagytok kiváncsiak erre meg arra. És ha valaki a nagyon szōrös embernek a kezére nem kiváncsi, mert undorítónak tartja, akkor Ō öltözzön fel tetōtöl talpig?

Miért nem tudjuk elfogadni a másikat olyannak amilyen?

Elōitéletekkel tele az emberiség. Csoda, hogy még egymás mellett tudnak élni az emberek. Ez ezért, az azért probléma.

Van akinek nem tetszik a szakáll, akkor tiltsuk be a viselését?

Van aki szép és van ali csúnya, egyik se tehet arról, hogy milyen. Azonban egy szép ember lehet alig felöltözött vagy esetleg meztelen, de a csúnya nem.


El kellene gondolkodni mindezeken.

Élni és élni hagyni.

Ha valaki meztelenül érzi jól magát és tud viselkedni, szerintem az jobb ember, mint aki mindenkit kritizál és erkölcscsōsz.

2018. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

"Ha valaki meztelenül érzi jól magát és tud viselkedni, szerintem az jobb ember, mint aki mindenkit kritizál és erkölcscsōsz."


szerintem meg ez az jelenti, hogy magasról tojunk a másik fejére, me nekem jogom van lóbálni a strand közepén.

Arról nem beszélve, majd lekapják őket telefonnal aztán jobb esetbe csak otthon rejszol rá, rosszabb esetben meg feltolja a netre, ahol valószínű sose találod meg, mert normális ember nem nézeget ilyen oldalakat.


És azért ne hasonlítsunk már egy szőrös embert egy pucérhoz...

2018. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%

#14

A szakáll és a szőrös kéz nem szeméremsértő, sőt, egyik sem számít nemi szervnek.

Hogy jön ez ide?

2018. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 mooti ***** válasza:
51%
Egyik se nemi szerv. Oke, Akkor el kell takarni minden embernek a saját száját, ha értitek.
2018. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%

#17

Miről beszélsz? :DDDD

2018. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%

Hát veled valami baj lehetett,de a szüleiddel is ha ezt normálisnak tartották,már 6-7 éves gyerekekben is van némi szeméremérzet és nem szeretne mások előtt meztelenkedni,nem szeretnék ha idegenek meglátnák őket,de még más rokonok sem.


Anyámék előtt már tuti nem mászkáltam meztelenül,alsós koromba jöhettek be hozzám utoljára ha fürödtem,de akkor is kopogtak.


Nem tartom jó ötletnek hogy a gyerekeiket meztelenül mutogatják a szülők,meg a netre fel is rakják őket,a gyereket meg is alázzák vele,hiába nincs még szégyenérzete,de bármi láthatja őket,perverz emberek,a gyerekeiket kiszolgáltatott és megalázó helyzetbe hozzák mások előtt,mert bárki lefotózhatja,meglátja őket és ki is cikihetik őket.


Volt aki egy osztálytársa szüleinek a facebook-jára ment fel,onnan töltött le meztelen fotót az osztálytársáról(igaz ott még csak 5 éves lehetett a gyerek)és megmutogatta bent az osztályba,mindenki kiröhögte a gyereket.

Komolyan vissza lehet vele élni.


Felnőtt fejjel se szeretném ha akármilyen kicsi is legyek a képeket idegenek a meztelen fotóimat mutogassák.

2018. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Otthon csak akkor nem használjuk meztelenül a medencét, amikor vendégek vannak, de egy strandon mindig mindenkin fürdőruha van.
2020. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!