Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedjem a hetedikes...

Megengedjem a hetedikes lányomnak, hogy vörösre fesse a haját?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 09:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%
Ja és én vörös vagyok, 3 hetente kell festeni a vöröset. Előző voltam.
2018. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
18%
Szomorú, hogy ennyi eszed van.
2018. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
31%
Nem engedném.
2018. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
54%

Nem látok benne kivetni valót, ha egyébként nincs gond a lánnyal. Most őszintén, miért jó mindent megtiltani nekik? Mi bemosót használtunk annak idején, tök jó "buli" volt, igaz egy vagy két mosás után nyoma sem maradt, de komolyan mondom, boldogságot jelentett. Azt én sem engedném, hogy 13 évesen tönkre tegye a haját minden sz.rral, de 1-2 alkalom nem árt, főleg ha hennát használtok.


Egyébként az én barátnőmnek azért festette be hetedikben az anyukája a haját, mert korán őszülő típusok, az anyuka már 18 évesen tiszta ősz volt, a barátnőm akkoriban körülbelül harmadrészig. Minden tanár agyon szekálta, hogy mekkora egy **** amiért festi a haját, biztos jól esett neki- gondolhatja mindenki. De nem árulta el nekik mi az oka.

2018. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
65%

Milyen vörös? Azért a vörösnek elég sok árnyalata van, az egészen természetestől kezdve a durva, rikító, pirosas vörösig... És milyen a kislány eredeti hajszíne?

Én is hetedikes voltam, amikor nagyon tetszett pont a vörös, de az a természetes, vörösesbarna árnyalat és én ombrét akartam. Eredetileg barna a hajam. Akkoriban sok nőn is láttam ilyen hajat és nagyon tetszett. Anya akkor még nem engedte és végül nyolcadik osztály után lett befestve vörösre, de csak melíroztattuk, aztán 15 évesen ombrés lettem ugyanabban a színben.

Az egész haját nem engedném befesteni, esetleg valami színező, ami egy idő után kikopik, vagy ombre vagy pár csíkot befestetni?

2018. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
50%
Az én lányom is pedzegeti, rendes festéket nem engedek, hajkréta, bemosó, ilyesmi mehet ami pár hajmosás után lekopik.
2018. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
58%
ha nem is rendes festék, de ilyen két-három hónap alatt kikopó cucc szerintem mehet nyugodtan. (én is azt használok, bár én azért, mert egyszerre legalább egy teljes szivárványt hordok a hajamon ha nem kettőt) nem attól lesz tömeggyilkos b sszus hogy be van festve a haja, ha kedves, jó gyerek, nem értem miért ne lehetne megengedni neki.
2018. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy engedném.
2018. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%
Biztos, hogy nem.
2018. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%
Én nem engedtem annak idején. A nyári szünetben kipróbálhatta a hajszínezőt, az iskolakezdésre kikopott.
2018. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!