Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A megszakítást a saját gyereke...

A megszakítást a saját gyerekednek is bátran ajánlod?

Figyelt kérdés

Ma is itt egy kérdés, ami alatt 10 felnőtt nő büszkélkedik, hogy évek óta nem esik így teherbe.

Ezt az oldalt zömében kamaszok olvassák, illetve huszonévesek.

A saját gyerekednek is bátran fogod ajánlani, hogy nem kell se gumi, se tabletta, csak kapja ki?



#felelőtlenség #Megszakítás reklám #terjed a hülyeség #felnőttnek hogy lehet ennyi esze
2018. okt. 24. 05:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem fogom ajànlani neki, annak ellenére, hogy mi így vagyunk együtt pàrommal.

Még csak 9 éves ugyan, de nem sok idő, és beszélnem kell vele erről.

2018. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudom melyik kérdésre gondolsz,én is válaszoltam.

A kérdés az volt, hogy gyereket akarnak, és azon aggódik, hogy lehet baj van velük merz évek alatt nem csúszott be.

Erre írtuk, hogy ezen ne agyaljon, nem valószínű.

Szó nem volt mások biztatásáról , vagy tinikről.

Akinek van esze az fog védekezni, akinek nincs, az nem azért nem fog, mert itt ezt írtuk.

Jó érzés a semmin kötekedni?

2018. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ajánlanám nekik, ők is így lettek!
2018. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlanám, az előváladékban is vannak élő spermiumok, innentől kezdve nem biztonságos.
2018. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, szerintem ennek alap dolognak kéne lennie. Mármint, hogy a megszakításos módszer nem biztonságos, de hát a mai szülők képtelenek normálisan felvilágosítani a gyereküket. Aztán persze a gyerek a hibás, ha teherbe esik, vagy teherbe ejt valakit...

16/L

2018. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
21%

Képzeld kedves 16 éves làny, magam is szülő vagyok, és ha eljön az ideje, fel tudom vilàgosítani a lànyomat, lehet több tapasztalatom van 34 évesen, mint neked 16 évesen, úgyhogy ne àltalànosíts kérlek.


Mi megszakítàst alkalmazunk, de a lànyomnak ezt nem fogom ajànlani, fiatal korban, tapasztalat nélkül nem fog tudni időben kiszàllni.

(De remélem idősebb partnere lesz, mint ahogy nekem is mindig)

2018. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem általánosításnak szántam, elnézést ha úgy tűnt. Nyílván kivételek mindig vannak.

Akkor úgy írom, hogy sok szülő.

2018. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem ajánlanám. A megszakításos aktushoz önuralom is kell, ami egy kamasznak aligha van. Lehet hogy megbeszélik előtte hogy a srác az orgazmus előtt kihúzza, de attól függetlenül nem fogja. Nem tehet róla, de hát mi a fenének venné ki a számára legkellemesebb pillanatban? Plusz megjegyezném hogy néha még az előváladék is tartalmazhat spermiumokat. Biológiai szempontból a váladékok nem ugyanazon a helyen termelődnek, de a csatorna amin kijutnak a világba ugyanaz. Ha a fiúnak marad némi spermium egy előző magömlésből, akkor az előváladékban is lehet.

El lehet neki mondani, hogy van egy ilyen módszer is, de azért tegyük hozzá hogy ne igen alkalmazza. Ezen kívül sok más is van, ami sokkal biztonságosabb ennél. 100%-os védelem nincs, de a gumi óvszerrel, és a fogamzásgátló tablettákkal eredményesebben lehet védekezni.

2018. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
kár hogy kérdést nem lehet lepontozni
2018. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

SOHA nem próbálkoznánk a megszakításos védekezéssel. Még nem tudnánk felnevelni egy gyermeket.

Amúgy aki szerint ez beválik: barátnőm hamarosan szülni fog, mert bíztak a megszakításos dologban.

Tény: nem csak a végén lehet teherbe esni, akár az első másodpercben is.

21/L

2018. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!