Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Beleszólnátok 15 éves fiatok...

Beleszólnátok 15 éves fiatok kapcsolatába ha a lány csak pénzzel lehúzná őt?

Figyelt kérdés
A lány 2.5 évvel idősebb, próbáltunk nyitni felé de nem sok sikerrel. Napi szinten mekizést, starbuksot a fiamnak kell fizetnie. 41 ezres bakancsot akart a fiammal megvetetni a férjem bankkártyáján. Úgy derült ki, hogy veszekedtek a szobában akkor hallottuk, ha nincs cipő nincs kapcsolat. Lopott már pénzt a tárcánkból, abból is lett balhé. Fiamnak volt junior bankkártyája azon gyűjtögette a zsebpénzét na azt is lenullázta a múlt héten lett a kártya elvéve. 200 ezer forint hiánnyal. A lány szüleivel nem sikerült beszélni, nem veszik fel a telefont. A címüket tudom de elmenjek ezt megbeszélni nem.tudom mi lenne. A férjem őrjöng a fiúnk miatt. Idáig úgy neveltük elmennek mekizni a barátaival menjen vagy vehet egy pólót farmert de havi 2x 6000 ezer feletti kiadásról szóljon. Eddig ez működött is, nyáron is szólt rendszeresen.
2018. okt. 25. 19:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, az első puncitransz örök emlék marad!
2018. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
15%
Meg is érdemli a kölyköd hogy lehúzzák.
2018. okt. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
8%
9+1
2018. okt. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
43%

Ne ti üljetek le beszélni vele, mert úgyis csak azt mondaná pusztán ellenzitek a kapcsolatot.

Minden ilyen problémát egy külsőst kérjetek fel, egy családi barátot, akiben ő is megbízik, hogy mondja el neki a dolgokat, hogy valójában mi a helyzet.

Bármennyire is rosszul esik, kamasz korban egy külsősben hamarabb fognak megbízni, mint a szülőkben.

De közben olvasom, hogy megoldódtak a gondok.

Amúgy nem értem miért csodálkozik ezen mindenki, 2000es évek óta a kamasz lányok 90% így nő fel, hogy ez természetes. Srác fizessen, ő meg legfeljebb természetben párszor kifizeti a srácot. Nem a nyomiság miatt van olyan kevés fiatalnak barátnője mostanában.

2018. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
7%
Hiába lettem lepontozva,attól még megérdemli.
2018. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
47%
miért nem beszélgettek. ha eddig normális volt, akkor ő is érzi a problémát. mondd el neki, hogy ez így nem mehet tovabb, és a 200k is elúszott. beszélhetsz a csajjal is, én számon kérném rajta a 200 ezret, és megfenyegetném, hogy feljelentem.
2018. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%
#15, akkor adok még :)
2018. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%
#10 azért sajnálom szegényt. annyira naív volt. persze kell hozzá élettapasztalat hogy ebből a kapcsolatból semmi jó nem sül ki és csak sírás lesz a vége. most már van neki is. kár hogy így
2018. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kis csitrit el kell zavarni.
2018. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
36%
Úgy megnézném a pofáját amikor bánatos :)
2018. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!