Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Beleszólnátok 15 éves fiatok...

Beleszólnátok 15 éves fiatok kapcsolatába ha a lány csak pénzzel lehúzná őt?

Figyelt kérdés
A lány 2.5 évvel idősebb, próbáltunk nyitni felé de nem sok sikerrel. Napi szinten mekizést, starbuksot a fiamnak kell fizetnie. 41 ezres bakancsot akart a fiammal megvetetni a férjem bankkártyáján. Úgy derült ki, hogy veszekedtek a szobában akkor hallottuk, ha nincs cipő nincs kapcsolat. Lopott már pénzt a tárcánkból, abból is lett balhé. Fiamnak volt junior bankkártyája azon gyűjtögette a zsebpénzét na azt is lenullázta a múlt héten lett a kártya elvéve. 200 ezer forint hiánnyal. A lány szüleivel nem sikerült beszélni, nem veszik fel a telefont. A címüket tudom de elmenjek ezt megbeszélni nem.tudom mi lenne. A férjem őrjöng a fiúnk miatt. Idáig úgy neveltük elmennek mekizni a barátaival menjen vagy vehet egy pólót farmert de havi 2x 6000 ezer feletti kiadásról szóljon. Eddig ez működött is, nyáron is szólt rendszeresen.
2018. okt. 25. 19:56
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
27%

A kislány is megérdemli, ha a cukros bácsi elcsalogatja őt az erdőbe? NEM!!! Manapság a 15 évesek, mind a lányok, mind a fiúk, nagyon naivak tudnak ám lenni. És ez természetes, hisz fiatalok, tapasztalatlanok, stb. Én is mégcsak 18 éves vagyok, nem veszem rögtön észre, ha valaki csak kihasznál. Hamar észreveszem amúgy, de nem azonnal.

És csak tudd, téged is sokszor kihasználtak már, mégha nem is tudsz róla.

Szóval erről ennyit.

2018. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
tanulópénz... én még diákmunkára is elzavarnám a fiamat, hogy tanulja meg, nem a semmiből jön a pénz. 15 évesen már lehet menni szülői beleegyezéssel.
2018. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem adnék neki pénzt!


Egyáltalán minek ennyi pénz egy 15 évesnek?


Tanulja csak meg,hogy meg kell dolgozni a pénzért!


Pont emiatt a folytonos pénzzel nyomatás miatt van ennyi lusta,otthon nem segítő,kamasz.

Középiskolás,elkényeztetett tinik akiknek anyuka csinálja a szendvicsét,mert arra is se képes.



Ezekből a kamaszokból lesz a szintén csak a szülőket lehúzó felnőtt is,akinek nem fordul meg a fejébe,hogy ha dolgozó ember,akkor esetleg a számlákba is beszállhatna,hanem majd szépen elveri a megkeresett pénzét hül.yeségekre és közben majd a szülők tartják el.

2018. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
80%

Na gyönyörű a nagyszülők vannak lehúzva 60.000 ft-tal havonta,hogy edzést,meg nyelvtanárt fizessenek a gyereknek.Ezt nem a nagyszülőknek kellene fizetniük.Fél havi kereset,amit csak a gyerek segge alá van rakva.


Akkor a gyerek havi 12.000 ft mellé számold fel ezt az árat,plusz a feltötő kártyát és egyéb kötségeket is ami havin szintem a gyerek feneke alá megy!!!!

-Bocs,de lassan 1 havi keresetről beszélünk!


Tudod sok helyen 2*130 vagy 2* 140.000 ft-ból kell megélnie egy 4 tagú családnak,beosztva mindent.Nem az hogy 100.000 megy el csak a gyerekre,aki hálátlan is és eszetlen,tékozló


Nem a nagyszülő dolga a gyerek és ezáltal a szülők pénzelése.A szülőnek kell a gyereket eltartania,nem az hogy egy életen át támogatja a nagyszülő a felnőtt gyerekét és még az unokáját is.Kíváncsi vagyok valaha az életbe vissza kapják e a támogatást a nagyszülők.

Hányszor fut oda a gyereke,unokája segíteni.


Nem venném el a szüleim pénzét.

Én otthon lakom még,de az utolsó centig haza adok mindent,beszállok minden költségbe.Akit vagy annak gyerekét pénzelik rendszeresen,nem kis összeggel az bizony nem önállóan él,hisz más támogatja egy életen át.

2018. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!