Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves, jól tanuló fiam (...

16 éves, jól tanuló fiam ( úgy értem egy erős gimnáziumba különösebb erőfeszítés nélkül majdnem kitűnő) naponta órákat tölt el a számítógép előtt angolul káromkodós, lövöldözős játékokkal. Csak én aggódóm túl, vagy szerintetek is sokat játszik?

Figyelt kérdés
Én kezdek kicsit aggódni emiatt, de igazából már tavaly év közepe óta sokat játszik, és nem igazán romlottak a jegyei, barátai is vannak, edzésre is jár. Emellett már van egy angol középfokú nyelvvizsgája, bár szerintem nem kifejezetten a játékok miatt, hanem mert szeret tanulni. A lényeg: titeket zavarna ez, vagy nem?

2018. nov. 18. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%
#10: nem én, az iskola. Kötelező az enyenruha. Ennyit a birka magyarokról
2018. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
5%
Egy nagy büdös pofont kéne neki adni.Nem játszadozni.
2018. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Ahol különösebb erőfeszítés nélkül majdnem kitűnő lehet valaki, az nem erős gimnázium. Majd (jó) egyetemen ki lehet próbálni, mit is ér ez a tudás.
2019. jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!