Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! 5. osztályos lánynak...

Szülők! 5. osztályos lánynak megengednétek, hogy néhány melírcsík legyen a hajában?

Figyelt kérdés
A lányom szeretné. Kicsit bizonytalan vagyok, hogy megengedjem-e.
2018. dec. 9. 19:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem engedném.
2018. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Nekem anyukám megengedte annó, igaz csak egy csíkot és azt is úgy, hogy csak össze fogva látszott. Ha ki engedtem a hajam a tincs alulra került, így takarásban volt. Én örültem neki, de nem látszott így anya is örült.
2018. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Szó sem lehet róla.
2018. dec. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
0%
#1 vagyok... nincs szükségem szótárra csak időm nem volt írni. Bocsánat a hibákért és az ékezetek hiánya miatt
2018. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
A melir csini és szexi is. Nyugodtan engedd szerintem. Ugyis csak a figyelem felkeltés a cél.;)
2018. dec. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ennyi idősen. Azóta majdnem 10 év eltelt,és már nem festem a hajam,sőt,teljesen természetes a megjelenésem. Szerintem nyugodtan engedd meg neki,úgyis hamar megunja majd.
2018. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%

sztem ez ötödik osztályos túl pici ehhez... 10-11 éves max. A hajának, szervezetének is károsabb, mint később, meg egyáltalán nagyon röhejesen néz ki (visszanéztük egy ilyen kortársunk fotóit onnantól... vagy úgy nézett ki, mint amikor egy ovis próbálja anyucija sminkkészletét, vagy úgy, mint egy minir...c).

13-14 évesen valószínűleg már engednék egy-két melírcsíkot, de akkor sem teljes hajfestést.

2018. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!