Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hogy reagálnátok...

Szülők! Ti hogy reagálnátok ha a 18 éves lányotok ilyet tenne?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves lányom aki idén fog érettségizni majd és mi ketten az apjával mindent meg is tettünk annak érdekében hogy jól tanuljon és felvegyék az egyetemre. 2 éve már hogy a férjemmel elváltunk, de ettől függetlenül nem szenved semmiben hiányt. A minap felhívott az osztályfőnöke hogy a továbbtanulása van veszélyben mert 2 hete nem jár be az iskolába. Hirtelen nem is értettem mi van hiszen minden reggel szépen elment itthonról délután meg hazajött és ment a szobájába tanulni. A hívás idején is én úgy tudtam hogy iskolában van. Mikor hazaért számon kértem, de ő durván a fejemhez vágta hogy semmi közöm hozzá majd bezárkozott a szobájába. Később kiderült hogy nem jár iskolába mert egy modellügynökségnél dolgozik mint modell és hát nagyon kiakadtam. Szerintem többre hivatott mint hogy a kamera előtt illegesse magát. Mit tehetnék? Tiltsam el? vagy hogy győzzem meg hogy ez a "karriek" nem viszi őt előre?
2018. dec. 19. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A kettőt miért nem lehet egyszerre csinálni?
2018. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

thegreatangel23!


De, van. Van gyerekem. Remélhetőleg az életben nem fog elém azzal állni, hogy semmi közöm hozzá. De, van közöm hozzá. Amíg kiskorú,az égvilágon mindenhez közöm van, ha nagykorú, akkor is sokmindenhez, amíg itthon lakik és én tartom el. Oda allhat elem, es elmondhatja, hogy 18 éves, nem akar tovább tanulni, helyette dolgozni akar: szuper, nagykorú, dolgozzon. De ha hazudik -mért a nem járok iskolába és nem szólok róla, az konkrétan hazugság- , és csak igy oda vágja, hogy nekem semmi közöm hozza, akkor ne is legyen. Ha olyan nagylány, hogy ezt mondja, légyen olyan nagylany, hogy komolyan is vegye

2018. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy valószínűleg a begyöpösödött hozzáállásotok, szigotorok miatt nem szólt nektek erről semmit... rohadt értelmes megállapítás, hogy egy modell csak illegeti magát a kamerába. Semmit nem tudsz az egész szakmáról, aztán nyávogsz róla vmi baromságot, mint a fogatlanok a Maunika showban.


18 évesen nem tudod eltiltani jogilag sem.


Annyit megtennék, hogy leülök HIGGADTAN ÉS MEGÉRTŐEN beszélgetni vele, és legalább rávenném, hogy az érettségit tegye le, hogy legyen vmije, ha mégsem jön be a modellkedés, történik vmi (pl. teszem azt, lesz egy balesete). És elmondanám neki, hogy modellkedni egyetem mellett is tud, legfeljebb menjen levelezőre.

2018. dec. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!