Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ennyire rossz vagyok vagy...

Ennyire rossz vagyok vagy anyám reagál túl mindent?

Figyelt kérdés

Huhh nem is tudom hol kezdjem, de szólok előre, hogy hosszú lesz bocsi. Ha elolvasod és segítesz azt nagyon megköszönném. <3


Szóval...kezdjük a templomnál. Anyum hívőnek tartja magát én nem. Mindig elmegyek vele a templomba mert zsarol.

Ha eljössz: ez neked jó és alap dolog.

Ha nem jössz: te döntésed de soha többet nem szólok hozzád és nem kapsz tőlem semmit és ha nem jössz abból kiderül, hogy nem vagyok fontos neked...(aha az én döntésem tényleg namind1)

A másik. Főz a konyhában és mikor már végzett leszíd, hogy miért nem segítettem. És mindig elmondom neki, hogy ha kell segítség akkor szóljon, mert szívesen segítek, de nem ezt nekem kell kitalálni, hogy ő mit szeretne...még akkor is ha nem látom mit csinál...

De a "legjobb" amikor azt mondja, hogy miattam fog meghalni mert idegileg kikészítem. Nem ezekkel a szavakkal, de ez a mondanivalója.

Ami még nagyon rosszul esik, ennél nincs rosszabb amikor azt mondja, hogy ha apám ezt látná...(apukám meghalt, de vele mindig is jobban szót tudtam érteni, neki mindent elmondtam még anyám semmit nem tudott/tud rólam)

A másik ami még kiakaszt, hogy képes azon összeveszni velem, hogy a 2 percre lévő buszmegállóba fél órával előbb KELL indulnom, mert nem érek oda...


És kb. ennyi így is már egy kisregény lett. :D



2019. jan. 27. 14:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%
Anyád hülye:D
2019. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Egyre rosszabbul vagyok...most meg elkezdte azt mondani, hogy milyen rosszul járt velem és más gyerekek bezzeg...
2019. febr. 2. 16:14
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Oké, hogy mérgező a szülő, de aki egy kicsit is SEGÍTENI próbált, az le lett pontozva :) Viccesek vagytok.
2019. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Próbáld meg lesz..ni. Ennyit tudok mondani. Ha nem veszed ennyire a szivedre, sokkal könnyebb lesz. Higyj nekem, hasonló helyzetben voltam én is.

1-es voltam, segíteni akartam csak :) Ha felnősz, majd rájössz, hogy az éremnek két oldala van. Én is rájöttem. Ez nem egyenlő azzal, hogy helyes, amit anyud csinál.

(Ha nagyon kaki a helyzet, minden suliban van pszichológus...)

2019. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!