Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszoknak mennyire ajánlott...

Kamaszoknak mennyire ajánlott szexelni?

Figyelt kérdés

Elégé megtévesztő kérdés, mondják egy páron hogy rá érnek elveszteni a szűzeségüket 20 évesen is nos?

[link]

Hogyan éli meg egy kamasz lány a szexuális életét, ős is vágyik mint a többi a szexre nem?



2019. febr. 16. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez a "A legtöbb fiatal 13-14 évesen veszíti el a szüzességét" poszt csak arra jó, hogy önbizalomhiányt és megfelelési kényszert okozzon...
2019. febr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiatalon 15 évesen csináltam először. Nem random, már hónapok óta együtt voltunk az akkori párommal, sőt, aludtunk is együtt(apum nagyon nehezen engedett el hozzá), de nem engedtem meg semmit. Bár ez nem mindig tartotta vissza, néha erővel kellett leszedni magamról..

Meg is bántam, meg nem is. Akkor úgy éreztem nekem ez kell akarok, de utólag rájöttem hogy nagyon nem és szörnyű volt. Mostani párommal már 4 éve leszünk együtt, és örülök hogy megtudtam, hogy a szeretkezés nem csak szörnyű lehet.

N

2019. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Attól függ hogy hogyan, kivel. Nem mindegy, hogy óvszer vagy fogamzásgátló nélkül, az első sráccal/lánnyal aki szembejön az utcán, vagy óvszerrel/fogamzásgátlóval, olyan sráccal/lánnyal, akivel már 1 ideje együtt van.
2019. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!