Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti vennétek a gyereket...

Szülők! Ti vennétek a gyereketeknek 150 ezerért új processzort és videókártyát?

Figyelt kérdés

17 éves lányom nagyon szeretne kapni, és már régóta könyörög érte. Igazából a saját pénzéből nem tudná fedezni, mert még nem vállalt sehol diákmunkát, és a zsebpénze is csak abból tevődik össze, hogy havonta megnézzük, hogy hány 5-öst kapott az iskolában, és mindegyikért jár egy százas. Nincs vele baj, jó gyerek, nem szoktunk vele veszekedni, csak így is már sokat számítógépezik, és ez csak még több lenne.

Viszont idén fog előrehozott érettségizni, nyelvvizsgázni, valamint osztályozóvizsgázni, és, ha ezek jól sikerülnek, akkor megérdemli, csak engem személy szerint az ára borít ki, mert nagyon drága.



2019. febr. 17. 12:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok szülőként. Én azt csináltam, hogy megkértem egy általam megbízhatónak ismert informatikust (az én gépemet is ő tuningolta fel), hogy a legkedvezőbb áron hozza ki azt a gyerek gépéből, amire használni szeretné. Valamennyire értek hozzá, de annyira nem, hogy pontosan tudjam, mire van szükség és azt mennyiből lehet megoldani. Az én gépemet két fordulóban újítottuk fel, 100.000 alatt megvolt MINDEN. Sőt, az informatikus szoftveresen is tud fejleszteni, nekem legalábbis ezt mondta, nem kell feltétlenül mindenből csúcs hardware.
2019. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Hat 41-es, a te informatikusodban sem biznek meg vakon.

Tajekoztatott arrol hogy mennyire regi vagy esetleg hasznalt alkatreszt hasznalt?

Es az ilyen "szoftveres fejlesztések" 90% semmit sem er.

2019. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

#42


Ja, rak bele némi ramot, vmi hangyahímvesszőnyivel jobb procit vagy vga-t, újratelepíti a windowst azt szevasz.

Pár régi gépet "feltuningoltam" unalomból, általában a ram a szűk keresztmetszet, 4 éve a 2001-es Pentium 4-el megáldott Compaq-n simán lehetett netezgetni. tiny grafikán Minecraft 1.5.2-zni.

2019. márc. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!