Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit tennétek a...

Szülők! Ti mit tennétek a helyemben? Azt hiszem a lányomnak viszonya van a tanarával.

Figyelt kérdés

18 éves a lányom, idén fog érettségizni. Egy ideje már gyanitottam hogy esetleg járhat valakivel, de akárhányszor kérdeztem, azt mondta nincs senki, én meg ráhagytam. De az édesanyja vagyok, meg hát én is voltam fiatal, tudom milyen az amikor egy lány szerelmes. Teljesen kivirult, boldogan jött mindig haza a suliból.

Pár hete azonban alapítványi bál volt a suliban és mivel a lányomnak van egy tánccsapata és felléptek, ezért ő is ott volt a rendezvényen. Nem velünk volt, én és a férjem a többi szülővel beszélgettünk, a lányom meg a barátaival volt, így nem is sűrűn láttam aznap este. Aztán indultunk volna haza ezért elindultam megkeresni. A tornateremben nem volt, kimentem a folyosóra, és ott állt ő meg a tesi tanára aki olyan 25-26 éves lehet. Mikor oda értem szétrebbentek, konkrétumot nem láttam de éreztem azt a vibrálást köztük. Utána próbáltam faggatni a lányomat de hát természetesen nem mond semmit. A férjemnek még nem mondtam, mert lehet én értettem félre, de múltkor vacsinál kapott egy üzenetet ami S. M-től jött, így volt a telefonjára írva,ez pedig "egészen véletlenül" a tanára monogramja. Aggódom, hogy viszonya van vele, nagyon megutheti emiatt a bokáját. Mit tegyek? Kérdezzek rá? Tiltsam el? Mi ilyenkor a helyes megoldás?


2019. febr. 27. 01:21
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
53%
48: Már azért kirúghatják a tanárt, ha beigazolódik a tény, miszerint járnak. Nem kell aktus hozzá.
2019. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett?
2019. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Mindig ezek a tesi tanárok.. A nővéremnek is volt anno egy tesi tanárja a középiskolában, akiről nyílt titok volt a suliban (ha nem az egész városban), hogy d.gja a diáklányokat. Az is jóképű volt és fiatal igaz, ő nős volt két gyerekkel. A nővérem egyik osztálytársának is volt viszonya vele egy időben kb. 20 éve. Én, a "kishúg" mindig kihallgattam őket, amikor csajosan pusmogtak a telefonban, úgyhogy tudtam mindent 10-12 évesen 🙂
2019. aug. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Egyébként mindenképp pozitívum, hogy a tesi tanár fiatal, mi lenne, ha egy 30-40 éves (esetleg nős) fazonról lenne szó? Na az már baj lenne! 25-26 éves az fiatal még s a lány is már nagykorú. Minden rendben, mondhatni.
2019. aug. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!