Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek egyedül a 13...

Elengednétek egyedül a 13 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

Kislányom most augusztusban lesz 14 éves. Nagyon szeretne elmenni egy régi osztálytársához Pestre. Autónk nincs, ő vonattal menne egy nála pár évvel idősebb fiú kísérné, akit szinte nem is ismerek. Tőlünk Pest 140 km-re van. Én véleményem szerint nagyon féltem, de kíváncsi vagyok más szülő hogyan gondolkodik.

A válaszokat előre is köszönöm.


2019. márc. 5. 19:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
35%

ha nem ismered a lány szüleit, sem azt akivel együtt utazna fel vele akkor persze hogy NEM. De mi mást vártál:) más lenne ha ismernéd már régebb a pesti lány szüleit és tudod hogy megbízhatoak.

Találj ki egy ürügyed hogy neked is úgyis pestre kell utaznod és elkiséred. Pont jó véletlen :)

2019. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
48%
Minek ide urugy? O az anyja nyiltan vilagosan mondja meg hogy nem engedi el egy idegen sraccal ilyen messzire es pont. Majd besertodik hisztizik aztan majd megnyugszik es kesz. A bajt nem lehet tudni es egy fiatal lanyt barki konnyen az ujja kore csavar hiaba okos es ertelmes vagy erett. Nem ezeken mulik, jobb megellozni. Kiserd el vagy ne is engedd
2019. márc. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem engedném el. Budapest nem ennyi idös kislányoknak való. Biztosan a pár évvel idösebb fiú El is vinné valami éjszakai partiba is,a másik barátnövel együtt, a kit állítólag látogatni mennek. Amúgy ezt én így nem hinném el csak úgy, lehet valami más van a háttérben. Lehet valami várva várt parti,ahol híresség lép fel, ahova a fiú csak el akarja magával csalni. És ugye ott van alkohol,cigi, ne adj Isten drog, és le is fekteti(k), vagy megeröszakolják, Budapesten rengeteg az ilyen,föleg este prostik, cigányok, tranvesztik, b uzik az utcát járják, és randalíroznak. Ha annyira menni akar, mindenképpen mennék én is, de ha ezt ö nem akarja, akkor készpénznek veheted, hogy nem a volt osztálytársat akarja meglátogatni. Ha én nem mehetnék, megtíltanám neki, és eltíltanám az idösebb pasitól is, és szobafogság, amíg meg nem tanúlja tisztelni az anyját aki megszűlte, és etette.
2019. márc. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23-as, te még csak képeslapról láttad Budapestet, hogy ilyen orbitális baromságokat írsz? Nyilván megvannak az éjszakai élet veszélyei, de ne úgy állítsd már be az éjszakai várost, mint valami horrorfilm előzetesét. Randalírozó travik? Kb. itt dobta le az ékszíjat az agyam. :'D


Amúgy egy 13 éves kislányt én sem engednék el egyedül, ajánld fel neki, hogy elkíséred, megvárod, majd együtt hazamentek. Ha ez nem tetszik a kisasszonynak, akkor meg így járt.

2019. márc. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Komolyan nem értem a válaszokat. 12 évesen egyedül vonatoztam Szegedről Pestre, szintén barátnőhöz,ő eljött elém ,felültünk a buszra azt passz. Bármilyen furcsa is, nappal, Budapesten, egy pályaudvaron senkit nem fognak megd*gni, leitatni, bedrogozni. Én elengedném DE!!! A fiú nélkül. Nem ismerem, nem tudom kicsoda, mit hol mikor akarnak csinálni.
2019. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!