Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok hozzá, ha a 17 éves lányotoknak fekete barátja lenne? Zavarna?

Figyelt kérdés
Írjatok nemet és kort!
2019. ápr. 13. 11:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
3%
feketébb
2019. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
83%
15 éve vagyok együtt a fekete férjemmel. És nem azért szeretem,mert fekete és mert ,,elferdült" vagyok hanem mert jó ember és tisztességes. De ő itt született,magyar állampolgár. Sokan nem tudják ezt elfogadni,de igazából letojom mások véleményét.
2019. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
56%

Alapvetően nem zavarna, csak akkor ha olyan szokása, vallása, hagyománya lenne ami a lányomnak nem alap és egyfajta elnyomásban, lemondással élne. Pl ha a fiú olyan helyről való (családilag! mert látom hogy itt született) ahol fontos a vallásosság és ezt később rá erőszakolná a lányomra akarata ellenére.

De ez egy fehér bőrűvel is így lenne. Nem a színe zavarna.

2019. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
70%
Mik ezek a kommentek jóisten:DDD
2019. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem Magyarországon a szülők kb 90 %-t zavarná, bárki bármit is mond. Ez a nemzet nem nyitott, az emberek begyöpösültek és nem nyitottak arra aki más.

Max Pesten nyitottabbak az emberek, meg a nagyobb városokban, ahol amúgy is több a külföldi ezért nem nézik ufónak őket.

Olyan fekete, aki itt nőtt fel Magyarországon nagyon ritka. Sokkal több az átmenetileg átutazó vagy munkát vállaló, de ilyenekre meg azért nem érdemes alapozni kapcsolatot mert nem fog letelepedési engedélyt kapni valószínűleg tehát csak külföldön tudna letelepedni. Én inkább a fajgyűlölettől félnék, hogy a lányomat és párját attrocitás éri emiatt.

2019. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
10%

Nem most barnultról van szó..

Néger/egyéb rasszokkal semmi gondom nincs.

Az első pedig IGEN zavarna!

2019. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
60%
Semmit, max előre irigyelném a leendő unokát; a félvér gyerekek/felnőttek jellemzően nagyon szépek.
2019. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
55%
Nekem még elég messze van ez a korszak, hogy drága gyermekem bárkit is hazahozzon. Viszont engem nem zavarna. Én nem látok különbséget. Nekem például nagyon tetszenek az ázsiai férfiak. Ők is emberek.
2019. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem vagyok rasszista,engedném. Tudom,ezt egyeseknek nehéz feldolgozni,de egy fekete ember nem erőszakosabb,tiszteletlenebb stb. Mint egy fehér ember. Nem a bőrszín határozza meg a személyiséget. Egy fehér börszínű ember is lehet rosszándékú(egy fekete is) viszont normális is lehet ahogyan egy fekete vagy akármilyen bőrszínű ember is. Komolyan nem értem ez miért kérdés.
2019. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Talán kicsit szokatlan lenne eleinte, de nem zavarna.
2019. aug. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!