Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok hozzá, ha a 17 éves lányotoknak fekete barátja lenne? Zavarna?

Figyelt kérdés
Írjatok nemet és kort!
2019. ápr. 13. 11:10
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
66%

Érdekes, hogy akiket nem zavarna ez, azokat lepontozzák...

Én nem szülő vagyok, hanem egy 18 éves lány. Amikor én abba a korba léptem, hogy elkezdtem érdeklődni a másik nem irát úgy, akkor apu leszögezett valamit: Őt nem érdekli, hogy kit hozok haza, nem fog beleszólni, hisz nekem kell majd vele együtt élnem. Ehhez tatja is magát. Egyik barátomat sem kritizálta (pedig aztán voltak baklövéseim). Szerintem ez így van rendjén, ez mind a kettőnknek meg is felel így:)

talán egy kicsit drasztikusnak hangzik, de ha belegondolunk, ha belegondoltok, nem a szülő fog leélni vele egy életet. Nme neki kell elfogadnia. Sőt, megkockáztatom, hogy neki ebbe beleszólása sincs. Tanácsot adhat, de ezt nme ő fogja eldönteni, és ha úgy tesz, mint az egyik kommentelő, hogy kirakja otthonról,akkor az a szülő épp annyit is ér, és épp annyira tiszteli is a gyermeke döntését.

2019. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Engem termeszetesen nem zavarna ha a lanyom szabad akaratabol dont igy es mind a ketten bolfogok unforitonak tartom azt ha borszin alapjan itelunk minden alap nelkul pedig lehet hogy az a fejetr no vagy ferfi aki szembe jon velunk az utcan es mi lrnezzuk sokjal nagyobb brldo ertekekkel rendelkezik nalunk reszemrol a dolog reljesen rendbrn lenne nem is kezelnem maskepp a dolgot mintha a fiu feher lenne
2020. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!