Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire szokatlan, hogy egy...

Mennyire szokatlan, hogy egy mai 14 évesnek nincs telefonja manapság?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, nem nagyon ismerek ennyi időseket.

. Onnan jött a kérdés, hogy tegnap a szomszédom fia aki 14 éves volt decemberben, becsöngetett , hogy a kölcsön adnám - e telefonom felhívni az anyukáját mert nincs még otthon. Kulcsa persze van , jott haza az iskolából csak ilyenkor már otthon van az anyukája aggódott hogy valami történt vele. ( Az iskola 5 percre van gyalog egyébként )


Meglepődtem, hogy nincs telefonja (a 11 éves öccse is ott volt értelemszerűen neki sincs) , Jónak tartom egyébként, hogy nincs, csak szokatlan volt.


2019. máj. 11. 10:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanár vagyok, nálunk annak a felsős gyereknek nincs telefonja, akitől átmenetileg elveszik büntetésből a szülei, mert rossz jegyet hozott, stb. Lényegében csak ezzel lehet tanulásra ösztönözni a legtöbb gyereket. A telefonért (hogy visszakapják) bármire képesek... még tanulni is.
2019. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem kicseszés a gyerekkel és elég magy meggondolatlanság ha nem kap okostelefont,egyrészt mert cikizni fogják miatta másrészt ha baj vagy akármi van nem tudnak telefonálni. Persze telefonálásra jó egy kis gombos telefon is,de azért még jobban bántani fogják. Ezt én is tiniként mondom. Ha választanom kéne inkább a telefonom választanám az iPad és a laptop helyett.
2019. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen szokatlan.
2019. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én már ált. iskolás koromban kaptam "gagyifónt" pont az ilyen vészesetekre.

Tényleg fura, hogy még ennyije sincs

2019. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!