Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek hogy...

Szülők! Ti megengednétek hogy 16 éves lányotok egy héten többször is barátjával aludjon és rendszeres szexuális életet éljenek? Most szeretne elkezdeni fogamzásgátlót szedni és nem tudom hogy mit mondjak rá.

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 17:04
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
89%

Bírom, amikor valaki azt gondolja, hogy szexelni csak este ágyban lehet... mert azt hiszik, ha meg van ez tiltva, akkor nem délután egy kocsi hátsó ülésén, vagy a suliwcben, vagy egy takarító raktárban, tanulószobában, ... fogják megoldani. Szóval a rendszeres szexuálus életbe nem sok beleszólása van bárkinek is.

Az ottalvás viszont nem csak a szex miatt kérdéses, hanem a tanulás, a saját családi életetek szervezése, ... miatt is. Inkább innen közelítsd meg, ismerd meg a srác szüleit és hogy ők mit gondolnak róla, ez nekik is be tud kavarni. Én hétközben nem gondolom, hogy máshol kéne aludnia, de ez az én véleményem csak.

2019. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
82%

Imádom az olyan cuki és naiv szülőket, akik szerint az ő gyereke tökéletes, nem hazudik, és majd 20+ évesen szexelhet először, mert jaj hát nem érdekli a lányomat.

Az, hogy ezt mondja, nem igaz. Én is ezt mondtam anyámnak, a mai napig azt hiszi, hogy 19 voltam, mikor először szexeltem, pedig 17 évesen történt. A bulikról is kamuztam, mert nem engedett volna el.


Kérdező, engedd, mert ha nem teszed is megteszi, max nem beszél róla.

2019. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
10%

16 évesen? Nem. A szex nem gyereknek való. Tanuljon,építse a jövőjét.

Azt meg nem is értem,mikor azt írják,hogy megoldja a suliwc-ben,tanulószobában. Egy iskolában állandó felügyelet van. Ott nem tudná megoldani. Ha meg olyan nevelést kap,mint én,márpedig olyat fog,eszében sem lesz 16 évesen szexelni.

2019. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
82%
Inkább szedjen fog.gátlót, minthogy leborjazzon nekem a nyakamba 16 évesen egy unokát! Ha tiltom, akkor is fogják csinálni, tehát ha nem hátráltathatom, akkor inkább mindent megteszek, hogy normálisan csinálja. Amikor én 16 éves voltam, a szobatársamnak is volt már rendszeres barátja, és az anyukája körmére nézésével mindig rendesen védekeztek. Hiszek abban, ha elmondom neki, hogyan kell megfelelően védekezni, akkor a bizalma is normális lesz felém, és hallgatni fog rám. Ha viszont tiltom, és elmarom a fiútól, akkor annak rosszabb következményei lesznek.
2019. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
66%

Azt meg nem is értem,mikor azt írják,hogy megoldja a suliwc-ben,tanulószobában. Egy iskolában állandó felügyelet van


😂😂😂😂😂😂

Álmaidban....

2019. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
78%
A szexuális élet kezdete nem nevelés kérdése. Ha szerelmesek akkor szexelni fognak 15-16 évesen. Ezt el kell fogadni, ha tetszik, ha nem.
2019. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg van ilyen igénytelen gyerek, aki a suliwcben szexel?
2019. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
97%

43-as. Erre azt tudom neked mondani, hogy folyoso vegi kisterem. Szerinted egy gimiben delutan folyamatos felugyelet van, es minden gyerek mellett all egy tanar?


Minden szuper szulonek uzenem, hogy meg en is hazudtam anyamnak, pedig o aztan mindenhova elengedett, csak az volt az egyetlen kikotese, hogy tudja, hol vagyok. Azert azt nem meseltem el neki, hogy reszegen usztunk a banyatoban (ezert meg igy 30 evesen is agyonvagna szerintem). Pl. A gimis tabor erkolcsi fertojevel is csak a 20-as eveim kozepen szembesitettem.


Es nem kell feltetlen a suliban szexelni. Pl “anya, szakkor van 5-ig”. Pistike szulei meg nem ernek haza fel 6-nal hamarabb. Done.


Van meg kerdes? Vagy esetleg betelefonalsz a suliba, hogy tenyleg van e szakkor es bekered a jelenletit is?! Hagyjuk mar. Aki szexelni akar, fog. Aki nem akar, nem fog. De ez pont nem a nevelesen mulik. Sokminden igen. De a szex az nem.


Meg nagymamam is mindig meseli, hogy a faluban hiaba volt mindig egy gardedam a jegyesparral, meg kozuluk is sok megoldotta, hogy mar terhesen allt az oltarhoz. Volt is mindig jo kis botrany.

2019. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
84%

Olyan buta aki azt írja, hogy "nem engedném" 😂 Mert majd meg fogja kérdezni 😂

16 éves korban szerintem teljesen normális ha megfelelő a partner. Nyilván ha egy börtöntöltelék lenne vagy látnám rajta hogy csak "arra" kell neki a lányom , akkor leülnék a gyermekemmel beszélni.

Ja és a fsz nem csak nappal áll.

Meg amúgy jó dolognak tartom ha a fogamzásgátlási módokat meg tudjátok beszélni. Ez azt jelenti,hogy bízik benned. De a tabit én sem engedném,mert nagyon káros és még csak most kezd el nővé érni. Ajánlom hormonmentes videóit youtubeon, ez a neve. Mutasd meg a lányodnak is, nagyon jó hormonmentes fogamzásgátlási módszerek vannak már. Próbálkozzon azzal inkább + gumióvszer.

2019. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
0%

43-as vagyok. Gimiben dolgozom nevelőtanárként. Hidd el,tudjuk,ki hol van. Akit nem tudunk,megkeressük. Ha nincs meg,akkor megszökött. Ha nem tudjuk elérni,akkor megy a feljelentés a rendőrségre. Majd ők visszahozzák. Ennyi.


Nem tudom,egyesek mit képzelnek a mai iskolákról. Nálunk ez így megy.

2019. jún. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!