Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek hogy...

Szülők! Ti megengednétek hogy 16 éves lányotok egy héten többször is barátjával aludjon és rendszeres szexuális életet éljenek? Most szeretne elkezdeni fogamzásgátlót szedni és nem tudom hogy mit mondjak rá.

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 17:04
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

50!


Hany gyerek van a gimiben ahol dolgozol, Tanáronként 3? Mert egy átlag iskolában kicsit többen vannak és lehetetlen minden gyerekről tudni, hogy hol vannak. Baxus egy átlag osztály minimum 20 fő.

2019. jún. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%
51. A mi gimis osztalyunk 34 fos volt, egy evfolyamban 4x30-36 fos osztalyok voltal. Volt 6 evfolyam. Es delutan mar csak azok voltak bent akik edzesen vagy elokesziton stb.-n maradtak. A tanarok nem vigyaztak a gyerekekre hanem oktattak oket. Sokan tanari felugyelet nelkul maradtak kosarazni, ping-pongozni, beszelgetni meg ugye barmi masert. En nem tudom hol dolgozik az 50-es de abszurd hogy 15 ora utan ok gyerekeket keresgetnek egyesevel. (Foleg mert egy gimis akkor indul el haza amikor epp kedve szottyan, nem jon erte anya, vagy kinyomozzak, hogy a buszon ul-e mar, vagy alapbol rendort hivnak??? Ez igy ebben a formabban vagy vicc, vagy kamu) De biztos ilyen is van.
2019. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meg olyan nevelést kap,mint én,márpedig olyat fog,eszében sem lesz 16 évesen szexelni"


🤣 Tán elmondták, hogy bűn és mocskos, te meg jó kislány voltál és elhitted? Vagy apád simán szrrá verte a képed és nem mertél még csak gondolni sem a szexre?

2019. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás mindenkinek a legszentebb magánügye. Mindenki egyes egyedül saját magának tartozik elszámolással a saját testéről. Akkor is, ha az illető tizenéves. A tablettaszedès előtt inkább konzultálnék nőgyógyásszal. Én 16-tól 25 éves koromig minden probléma nélkül szedtem. Annyi mellékhatása volt, hogy elmúltak a pattanásaim. De ez én vagyok. Más teste máshogy reagál rá.
2019. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
65%
Az lemaradt, hogy hét közben nem engedném a fiúval aludni. A hétköznapokon a munkának, tanulásnak van itt az ideje. A hétvége a kikapcsolódásé, pihenésé. Olyankor persze, aludjanak együtt. Persze csak miután elvégezték a kötelességeiket.
2019. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!