Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék ebben a kilátásta...

Mit tehetnék ebben a kilátástalan helyzetben? 40/N

Figyelt kérdés
Van egy kamasz lányom, 18 éves lesz augusztusba szóval annyira igazán már nem is kamasz de mostanában épp úgy viselkedik. Felesel, lázad, bármit mondok neki az ellenségének tekint. Egyik pillanatról a másikra lett ilyen de hiába faggattam hogy mi bántja, nem mondta meg. Finoman közeledtem felé, vártam hogy megnyiljon ahogy azelőtt de már hónapok óta ilyen, és semmi. Csak onnan tudom hogy mi van, hogy lebukott. Munkából jöttem haza és a házunkkal szembe van egy játszótér ott csókolózott egy fiúval. Gondoltam nem baj ha barátja van, okos lány, felelősségteljes ilyen szempontból bízom benne. A baj akkor lett amikor kiderült számomra hogy ki ez a fiú. Röviden tömören bűnöző. Kocsilopás, testisertés, betörés és még sorolhatnám. Ráadásul idősebb a lányomnál. Amikor ezt megtudtam megprobáltam beszelni vele hogy ez így nincs rendjén, kitudja mibe viszi bele ez az ember, vagy milyen kára származik. De olyan volt mintha a falnak mondanám. Közölte hogy ne szóljak bele az életébe mert ez a fiú szereti őt és kész. De én nagyon féltem hogy valamibe belekeveredik vagy baja esik. Mit tehetnék?

2019. jún. 14. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En is feltenem a helyedben hisz minden okod meg van ra es megsem tudsz tenni semmit a lanyod idestova nagykoru lesz s maga vallalja a tettei kovetkezmenyeit is. Tudom ez nem sok segitseg hisz ha 30 eves lesz ugyanugy felteni fogod a maganeletet. Azert nem az a vilag van mint 20 30 eve igen regen is voltak rossz fiuk vhogy a fiatal csajoknak ez a meno, jo kocsi sok penz jo kinezet. Az hogy bunozo semmit nem jelent de a mai vilagba kicsit mas a helyzet amikor uton utfelen hallani hogy a lanyokat ellopjak, futtatjak stb tenyleg nem szeretnem beled tenni a parát csak megertem a helyzetet.
2019. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elozo vok en csendben minden lepeset figyelnem es a fickot is csekkolnam ha gaz van ertesiteni tudjam a hatosagokat. Azert ez nem ilyen egyszeru adott egy szep fiatal lany plane manapsag igenis resen lennek mast meg sajnos nem igazan tudsz tenni.
2019. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!