Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mennyi zsebpénzt kaptok...

Ti mennyi zsebpénzt kaptok (ha kaptok)? Vagy mennyit adtok gyerekeiteknek? És hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 22:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
Kb 15 éves koromig kaptam heti egy ezrest. Utána nem volt zsebpénz, mert középiskolában végig tanulmányi ösztöndíjat kaptam. Ha konkrét célra kellett a pénz - ruha, tanszer, bérlet- kértem x összeget és a visszajárót visszaadtam, vagy elmentem, bevásároltam reális kereteken belül és utólag megkaptam a pénzt.
2019. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Értem.

Szóval heti egy ezres volt.

Kösz a választ.

2019. jún. 30. 22:48
 3/26 anonim ***** válasza:
Anya vagyok de nekem meg babam van nagy gyermekem nincs. Csak masok szokasairol tudok neked irni. Egyik baratnom a lanyanak napi 500ft-ot ad,hozzateszem a lanya nyavogja ki mert otthonrol kajat nem visz a suliba hanem megveszi dragan a boltban+ sminkekre kolti. Masik baratnom a lanyanak 2ezer forintot ad egy hetre aki ruhara,edessegre kokti,vagy van mikor el sem kolti es gyujtoget. Ugy vettem eszre inkabb gyerekfuggo. Ha nagyobb igenyu akkor lehet tobbet fog elvarni, persze nagyban megkonnyiti ha otthonrol visz kajat a suliba. Elso baratnom 38 eves a lanya 16, masodik baratnom 40 a lanya 15
2019. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Bocsi hozzateszem egyik baratnom gyereke sem kap osztondijat,ha kapnanak nem lenne zsebpenz.
2019. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a választ.

2019. jún. 30. 22:55
 6/26 anonim ***** válasza:

én középiskolában minden reggel egy 500-ast kaptam. abból vettem tízórait meg kávét. :)

egyetemen már nem kapok, mert külön élek.

2019. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

500 Ft-bol tudtál venni tízórait is, és kávét is? Az jó xdd

Amúgy köszi a választ.

2019. jún. 30. 23:04
 8/26 anonim ***** válasza:
Én csak tízóraimra kaptam anno 300 forintot. Ha el akartam menni valahova mindig adtak, de fix zsebpénzem nem volt. 16 aztán 17 évesen meg végig dolgoztam a nyarat, akkor egész tanévben utána nem kaptam/kértem.
2019. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. jún. 30. 23:14
 10/26 anonim ***** válasza:
Heti 400 ft, alsó tagozatosok (visznek uszit a suliba és be is vannak fizetve) az egyik gyűjtöget, már rengeteg pénze van, másik a felét kb elkölti
2019. júl. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!