Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy-egy pofon vagy nyakas...

Egy-egy pofon vagy nyakas szerintetek belefér a gyerek nevelésébe, ha nem fogad szót?

Figyelt kérdés

Érdekelne, h szerintetek bele fér e?

Pl ha visszabeszél direkt, hiába szólsz rá

Ha direkt nagyon csúnyát mond

Ha direkt nem fogad szót

Stb stb ... ha 5000x rá szólsz és nem használ a szép szó



2019. aug. 8. 21:14
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer kaptam egyet a fenekemre. Megerdemeltem, mert elotte hisztizve vertem magam a foldhoz, hogy nem veszem fel azt a ruhat amit anyu kikeszitett. 4 eves lehettem. Maradando nyomot nyilvan nem hagyott bennem. Kerdesre valaszolva, a pofon es nyakas semmikepp nem fer bele, de egy fenekre legyintestol nem lesz lelki serult.
2019. aug. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
72%
Hirtelen haragú vagyok, de soha nem bántom a gyerekeim, állataim.
2019. aug. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
38%

Elnézve a válaszokat... szomorú világ lesz, ha a kormány itt is bevezeti, amit már Nyugat Európában alkalmaznak :)

Elfenekelés miatt is simán elveszik a gyereket.

A verekedős szülők egymást is püfölik, vagy csak a gyerekeket, mert ők nem tudják magukat megvédeni? Milyen felemelő érzés lehet a gyengébbet bántani...

🤮🤮

2019. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
80%
Akinek nincs felnőtt ember létére annyi önuralma, hogy ne üssön meg egy gyereket, annak nem való a gyereknevelés. Nevelni kell nem ütni verni. Sok frusztrált anyuka van itt. Én is kaptam pofont és mai napig úgy vagyok vele, hogy nem így kellett volna tenni az anyámnak... Értelme nem volt csak mély nyomot hagyott, pedig nem vagyok liliom lelkű. A testi erőszak alkalmazása nem nevelés max erőfitogtatás, és nevelni nem tudó kétségbeesett szülő fegyvere. Mit tanul belőle a gyerek??? Agressziót mást nem. Azt látja, hogy valami nem megy ütni kell. Ezekből lesznek a nőverő felnőtt férfiak, a frusztrált másokat eltipró nők. Az ugye megvan, hogy a gyereknek a szülő a példaképe?! Én nem akarok ilyen példakép lenni! Lehet lepontozni a sok agresszív frusztrált anyukának/apukának.
2019. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
56%
Valóban, sok a frusztrált anyuka, és nem csak itt. Én is egy vagyok közülük. Segítségem nincs, a heti 40 órát le kell nyomni, háztartás és hajtás az meg van. Az állam meg kinyalhatja, ha ennyiért elvenné! Szeretem őket, jobban, mint bárki gondolná, de ha nem viselkedik normálisan, kap egy pofont. Tisztességes és normális ember lesz belőlük. Ez biztos.
2019. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
40%
Nyomós ok kell hozzá de szerintem egy pofon belefér.en is kaptam pofont meg anno,de soha nem vertek meg.szerintem ez jobb mintha megfenyegetett vagy "megvesztegetett" volna a saját anyám.
2019. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
59%

A pofon sajnos még nem nyomós ok Magyarországon.


Kedves frusztrált anyuka!

Mi lenne, ha nem bántanád a gyereked azért, mert nem úgy viselkedik, ahogy szerinted kellene? Vagy ezek szerint téged is bárki lepofozhat, mert nem azt csinálod, amit mond? Egy értelmes ember nem bántja a másikat. Ettől a gyereked nem fog tisztelni, csak félni...

De mit is várhatunk a vak komondorok országában?

2019. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
84%
Én is frusztrált anyuka vagyok, az idegeimre megy néha a gyerekem, május óta éjjel nappal velem volt, fél órám sem volt nélküle, naponta kétszer legalább megütném, de nem teszem, hanem oddébb megyek!
2019. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
80%
22:36 sok öreg leépül és olyan szinten van megint mint egy gyerek. Nem fogad szót, nem eszik rendesen, veszélyezteti magát, másokat, elkóborol, agresszív stb. Szerinted nem fáradnak bele ugyanúgy az ápolóik?
2019. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
20%

Ha a 27es hozzám intézte volna (26 os vagyok)

Mivel az en felvetésemmel kezdte

Nem vagyok anyuka es nem is leszek(ebben az országban nem),még bőven tininek számítok

2019. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!