Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy-egy pofon vagy nyakas...

Egy-egy pofon vagy nyakas szerintetek belefér a gyerek nevelésébe, ha nem fogad szót?

Figyelt kérdés

Érdekelne, h szerintetek bele fér e?

Pl ha visszabeszél direkt, hiába szólsz rá

Ha direkt nagyon csúnyát mond

Ha direkt nem fogad szót

Stb stb ... ha 5000x rá szólsz és nem használ a szép szó



2019. aug. 8. 21:14
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
14%

ne kényeztesd el. egy pohár víz megijeszti,esetleg a fenekére üthetz néha.

egyen kevesebb szénhidráti,beszélgess vele sokat,adj neki feladatot pl.együtt a konyhábn.stb. 17.gyerekként én ezt tapasztaltam!

2020. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
69%
Simán belefér. Én is kaptam,ha olyat csináltam. Egyből magamhoz tértem. Tisztelettudó felnőtt lett belőlem,aki mindig szépen beszél a szüleivel és nem felejti el honnan jött.
2020. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
24%
nézd meg a gyerek-mama reklámot a tv-ben--mindig nemet mond a fürdésre a gyerek,a mama akkor megkérdezi.- nem??eree a gyerek válasza igen!! ehát elenttesen beszélj hozzá,hátha segít. -esetleg ne szólj hozzá,egy darabig,keressen ő téged.
2020. júl. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!