Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A párom gyermeke az edesanyana...

A párom gyermeke az edesanyanal él. Heti 1x megy 3orat látogatni, azt is egy lakásba ahol szülőkkel él az anya, és a szülők és párom viszonya rossz. Hàny éves kortól lehetne 1napokra elhozni a gyermeket, h párom családja is és én is végre láthassam?

Figyelt kérdés
Mi családi házban élünk, megfelelő körülmények vannak nálunk. És végre szeretném én is látni normálisan hisz én gyermekem is. Imadnam.

#Gyermek elhozhato #gyermek külön él
2019. okt. 26. 09:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem a te gyereked.
2019. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
,, idéző jelbe,, az enyém hisz majd én is az élete része leszek.
2019. okt. 26. 09:12
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is ez jutott eszembe, hogy nem lesz a gyereked 🙄 Amúgy mekkora gyerek?2-3 évesen már majd vihetitek vagy ha anyuka és apuka meg tudnak egyezni, hogy elvihesse.Nincs bírósági határozat?
2019. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
44%
Nem a te gyereked, közöd sincs hozzá. Szülj magadnak ha kell. Az anyuka helyében soha nem engedném hogy találkozz vele
2019. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

Valóban NEM Lesz a gyermeked,


Gondoldod sem szabad ezt, ennek ellenére szeretheted nagykn

2-3 évesen vihetitek, ha az anya nem engedi hamarabb.

2019. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
2 éves lesz pár hónap múlva. Elfogadom hogy páromnak van más kapcsolatból gyermeke, és sztem ez a hozzaallas hogy szívesen várom a gyereket nem rossz hanem támogató. Ha elromlott egy kapcsolat amiben lett egy gyerek is miért kéne ellensegesnek lenni hogy ne láthassam. Ez nem a gyerek érdekében lenne.
2019. okt. 26. 09:24
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
A gyereknek egyáltalán nem érdeke, hogy az apja minden aktuális barinőjét új anyukaként mutassa be. Ki tudja jövőre kivel lesz a csávó.
2019. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

Ezt nem neked, hanem párodnak kéne fölvetnie, méghozzá első körben a gyereke anyja előtt.

Szerintem 2 éves kor után elhozhatná. A bíróság rendelkezett erről? Ha igen, akkor ahhoz kell igazodni.

2019. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Már elég nagy, hogy elhozza. De lehet,ha bíróság úgy ítélte meg, h csak felügyelet mellett látogathatja.


De neked semmi közöd ahhoz a gyerekhez, ne erőltess semmit.

2019. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%

Egyedül nevelem a gyerekem,nem hiába én nevelem. Nemhogy egy éjszakára, de egy egész napra sem adnám oda az apjának..főleg ha az új pár is ott van. Jön látogatni,ennyi bőven elég.Ha nagyobb lesz a gyerek,majd ő eldönti akar e menni vagy sem.

De ha az új nő úgy gondolná,hogy az ő gyereke is,már csak azért sem engedném.

2019. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!