Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vesztek gyermeketeknek...

Mit vesztek gyermeketeknek karácsonyra? Mennyi idősek.

Figyelt kérdés
Nekem 6 éves fiam, 2 éves lányom van. Tippeket gyűjtök.

2019. nov. 5. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
4,5 eves fiam playmobilt, legot, könyvet, puzzlet kap tőlük és a családtól.
2019. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 2 és fél éves, traktor és nínóautó mánia van, tehát ilyesmit biztosan kap. Én szeretnék még neki valami kreatív, fejlesztős dolgot, de még nézelődök.

Lányom 13 éves, nyolcadikos, grafikus szakra akar menni, ő valami festéshez kapcsolódó dolgot fog kapni, azt szeretne.

2019. nov. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

17 hónapos lesz akkor a kislányom.

Csendeskönyvet, beszélő babát, fa építő kockát, beltéri házikót választottam Neki eddig.

2019. nov. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 11-9-7 évesek a gyerekek, és a nagyszülőktől kapnak majd egy-egy nerf játékot- ezt kérték, tőlünk pedig egy családi síelést kapnak- ahova januárban megyünk.

A többi rokonnal megbeszéltük, hogy semmit mást nem kérünk- megvan kb minden- felesleges a sok egyszer-kétszer használt játék, amit nem tudunk már kinek adni, vagy hova rakni.

2019. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
5 meter eros kotelet.
2019. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem akkor lesz 11 hónapos a kisfiam, már hónapok óta megvettem neki: Incabay junior hinta, muffik baby ortopédszőnyeg, Little Duch karácsonyi vonat és Little Duch Bethlehen (ezt úgy tervezem hogy minden évben a fa alatt lesz). Kukucska könyv. Ill ha sikerül egy horgolt macit.

Egyik nagyszülőtől ruhákat kap, hálózsák. A másiktól egy lovacskás motort.

Januárban lesz a szülinapja: akkor az LD új matatóasztalát tervezem, csendeskönyvet.

2022. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!