Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan viselted amikor a...

Hogyan viselted amikor a gyermeked átszokott a külön szobába, saját ágyában alszik és nem köztetek?

Figyelt kérdés
Fiam 31 hónapos, lassan egy hete külön alszik. Én meg szenvedek mert nem tudok aludni.
2019. dec. 20. 01:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Boldog voltam. Nem volt jellemzően köztünk alvo, csak 1x 3,5 évesen csúnyán beteg lett, 2 hétig láz, stb, akkor rákapott. 5 évesen végre ismét a szobájában aludt én meg boldog voltam, hogy végre alhatok nyugodtan. A kicsi rendesen az ágyába alszik, remélem vele nem lesz ilyen gond.
2019. dec. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát én boldog volnék, ha lenne neki külön szoba. Nappali + hálószobából áll a lakás (meg persze konyha, fürdő, wc, előtér). De hogy köztünk aludjon? Eszembe sem jutna. Saját külön ágyban. Ha sikerül továbblépni, örülni fogok, hogy lesz saját szobája. Így se rossz azért, a szex is megoldható (sohasem olyankor, amikor a gyerek is ott van persze), de verném a s*ggem a földhöz, ha lenne neki külön szobája. Az ilyen kérdések olvastán úgy érzem, hogy egyeseknek semmi se jó...
2019. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
Az első pillanattól külön alszik, eleinte még a mi szobánkban (322 hónapos anyukájával és 345 hónapos apukájával), aztán 6 hetes kora óta a saját szobájában. Kipróbáltuk az együtt alvást, katasztrófa volt mint a gyereknek, mind nekünk. Úgyhogy nekünk így tökéletes.
2019. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is biztos nehéz lesz. 4,5 éves és 1 éves gyerekekkel alszunk együtt. Hamarosan költözünk az új házunkba, ott a gyerekeknek lesz saját szobájuk. A kicsi még marad mellettem babaöbölben, mert szopizik éjjel, a nagy viszont azt állítja, hogy ő a saját szobájában alszik majd, a vágyott galériás ágyon. Hát, kíváncsi leszek, biztos furcsa lesz, de nyilván nem fogom vissza.

Az okoskodók kedvéért: a férjemmel teljes egyetértésben döntöttünk a gyerekekkel alvás mellett. Köszönjük, rendben van a szexuális életünk és a házasságunk, van másik szoba, ott szoktunk esténként filmezni és szexelni, mikor a gyerekek már alszanak. Véleményem szerint, ahol emiatt megy tönkre a kapcsolat, ott egyéb okból hiányzik az akarás, csak erre kenik. Lehet nyugodtan nyomkodni a piros kezet.

2019. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Az első perctől kezdve mindenki a saját szobájában alszik. Sehogy nem viseltem, így a természetes.
2019. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is kezdettől külön aludt, csak extrém esetekben vettük magunk közé. Nekem megkönnyebbülés volt, mikor ezt már nem kellett alkalmaznunk, borzalmasan aludtam így, folyton azon paráztam, hogy ráfekszem, és agyonnyomom.


„Sajnos ahogy anyává válnak a nők, nemhogy okosodnának, (végülis egy embert kell az életre készíteniük), de egyre hülyébbek lesznek.”

Bizonyított tény, hogy a nők agya összezsugorodik terhesen, és bár a kutatások szerint mindenkinél visszanyeri előbb-utóbb (kb.6 hónap) az eredeti méretét, simán lehet, hogy mégsincs mindenkinél így. ;)

( [link]

2019. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

? Nem egészséges a gyermeknek ha a szülei közt alszik. Sose eludt velünk, mindíg a kicsi ágyában volt, a szomszéd szobában (mindkét gyerek).

De ha velünk is aludt volna, mi rázott volna meg?

2020. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!