Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyereke nem fogadja...

Akinek a gyereke nem fogadja el a vizet, mit ad neki?

Figyelt kérdés
Én hígítom a 100 % - os gyümölcslevet fele- fele arányban. Viszont oké hogy cukrot nem tartalmaz de sok benne a gyümölcscukor. Szóval közben próbálkozom a vízzel. Csak gyerekem egész nap megiszik 1l vizezett löttyöt,vízből meg csak kortyol ,egész nap kb. 2 dl a fogyasztása így feladom. Árra gondoltam rakok a vízbe pár csepp szörpöt,lehet még így nem ártok neki leginkább. De akármilyen tippet szívesen vennék.
2020. febr. 2. 08:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem tartom magam szuperanyanak azért, mert a gyerekek vizet iszik. Épeszű ember felfogja, hogy vizet kell inni, nem ilyen olyan löttyöket folyamatosan. Tudod, lehet csak csokin és cukron is élni, de ha egészséges akar lenni az ember, akkor az etele 90%a bizony normális étel lesz és nem édesség.
2020. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy elrontottam,remélem még nem lesz késő átszoktatnom. Csak ahogy írtam is ha vizet adtam nem igazán ivott ezért adtam mást. Ma már kevesebb gyümölcslevet raktam a vízbe,szerintem hetente 20 ml- t csalok,akkor elvileg 1 hónap és csak vizet kap. Remélem bejön. Ha nem akkor a pici szörpöt próbálom ki de folyamatosan próbálkozom.Amúgy majdnem másfél éves a pici
2020. febr. 2. 12:41
 13/15 anonim ***** válasza:
29%
Az én lányom szörpöt kap. Cukrosat. Mert csak ezt hajlandó meginni, meg a citromos kubu watert, de az elég drága ahhoz hogy minden nap azt igya. Én sem iszok sima vizet, gyümölcslét vagy ízesített ásványvizet, teát fogyasztok. (Nyugodtan le lehet pontozni). Azt már le sem írom, hogy a fiam kólát is iszik. :)
2020. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%

13!


Oviban egésznap nem iszik a gyerek?

2020. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem pontozlak le. Te gyereked. Azt iszik amit akar... Baratnom gyereke is azt iszik. Latszik is a fogan🙄 Engem nem zavar, nem erdekel. Ha atjonnek kap azt amit kér. De majd nekem ne panaszkodjon, h kövér a gyerek vagy pörög es nem alszik, vagy hogy fáj a gyerek foga.. Illetve mivel en sem szólom meg.. En is elvarom h ne bosszantson h milyen szigorú anya vagyok..
2020. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!