Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek a 3 éves gyereketek...

Engednétek a 3 éves gyereketeket színeszkedni?

Figyelt kérdés

Közös felügyeleti jog van mégis az anya az a a beleegyezése nélkül hordja. Az apa sokszor van Magyarországon (mind a 2 szülő kint él Angliában) és úgy hordja az anya, hogy nem is tud sokszor róla csak utólag derül ki.

Ti engednétek egy ilyen kis gyereknek? A pénz amit kap, azt természetesen anyu költi el. Azt mondja a gyerekre de ennyi pénzt képtelenség egy ilyen kis gyerekre.


2020. febr. 16. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Amíg a gyerek játéknak fogja fel és jól érzi magág addig igen.
2020. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

Egyrészt, ha a gyereknek tetszik, akkor miért ne?

Másrészt igen valószínü, hogy fogalmad sincs, mennyibe keül egy ilyen kis gyerek - kaja, ruha, stb!

2020. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mivel heti váltásban neveljük ezért sejtem...
2020. febr. 16. 10:10
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem.lövésed sincs
2020. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
A másik, amit nem értek, neked miért fáj, ha az anyának kicsit könnyebb az élete anyagilag?
2020. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Szóval azért hordja az anyuka színészkedni a gyereket, hogy több pénzük legyen? Így nem engedném!

Azt a pénzt, amit a gyerek kap, rakja félre. A gyerekmunkát büntetik. Úgymond felhasználja a gyereket pénzkeresésre....


Nekem ez visszataszító. Pontozzatok le nyugodtan!


Az én kislányomnak nagyon szép,szabályos arca van pl. Ajánlották már, hogy vigyem gyerekszépségversenyre. Hát... Eszemben sincs! Nem használom ki a saját gyermekem... 3 éves ő is.

Ha akar, majd tizenéves korától mehet. Ha akar.

2020. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Lövésem sincs? 1 hetet nálam van 1 hetet az anyjánál... Szerinted amíg nálam van nem eszik, nem kell neki ruha?

Nem hiszem, hogy az egészséges, hogy amikor nála van minden nap viszi meghallgatásokra, azt látom, hogy stresszes a 3 éves kisgyerek, mondja, hogy nem vagyok elég szép azért nem én kaptam ezt a szerepet... Szerintem ez nem normális. Neki még játszania kell. Nem meghallgatásokon ülni. Az anyja most nem is dolgozik(azt mondja ő a gyerek menedzsere) abból élnek amit a gyerek keres, a másik gyereket teljesen elhanyagolja, sokszor csak a másik kislányt akarja engedni hozzánk, mivel a kicsinek "dolga" van...

2020. febr. 16. 12:11
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Tökmindegy, hogy heti 2x karatèzik vagy színészkedik. Mindkettőből profitálhat idővel, mindkettőtől több lesz. A kommunikàciója rossz szerencsétlen nőnek, karatétól is lehetne frusztrált a kicsi, ha azt mondják nem elég gyors, pedig ez nem igaz.. Tudatosítani kell, hogy nem kevesebb attól, hogy épp nem őt választják, hanem más jobban passzol éppen. Mint a formabedobónál, a négyzet sem rosszabb a körnél, mert nem megy bele a lyukba, egyszerűen mást kerestek. Karaténél most épp így sikerült, legközelebb máshogy lesz.


Az én gyerekem is mondta 3 évesen, hogy ki milyen szép, akkor még nem képesek bonyolultabb gondolatmeneteket megérteni..majd alakul. A pénzt szerintem felezni kellene!

2020. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az egyetlen, aki azt látja jó megoldásnak, hogy azt a pénzt a gyerek számára fenntartott külön számlán kéne tárolni? Nekem nem lenne pofám elkölteni.
2020. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, honnan tudod, hogy a gyerek mit akar most, mire van szüksége most, és mire lesz 15 év múlva? Mennyivel fog többet érni a 18 évesnek egy 5. nadrág, mint egy 3 évesnek egy 5. baba? Ha félrerakod, akkor is helyette döntesz..Ráadásul gyerekkora csak egyszer van, most mehetne minden fejlesztésre, különórára, tanulásra, geox cipőt a fejlődő lábára, drága matracot a fejlődő teste alá, szép személyisègformáló emlékeket neki, amik a 18 éves énjét alakítják..


Akkor már egyik felét félre 18 éves korig, másikat rákölteni(szülők közösen!!) most, így döntöttetek is meg nem is.

2020. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!