Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek a 3 éves gyereketek...

Engednétek a 3 éves gyereketeket színeszkedni?

Figyelt kérdés

Közös felügyeleti jog van mégis az anya az a a beleegyezése nélkül hordja. Az apa sokszor van Magyarországon (mind a 2 szülő kint él Angliában) és úgy hordja az anya, hogy nem is tud sokszor róla csak utólag derül ki.

Ti engednétek egy ilyen kis gyereknek? A pénz amit kap, azt természetesen anyu költi el. Azt mondja a gyerekre de ennyi pénzt képtelenség egy ilyen kis gyerekre.


2020. febr. 16. 09:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amiket felsoroltal minden megvan. Mindenük megvan, sőt... Minden hétvégén mikor nálam vannak megyünk valahova. Nyaralás minimum 2-3 egy évben... Nem kell ahhoz egy 3 évesnek kvázi dolgoznia, hogy ez meglegyen,ezt a szülőknek lenne a kötelességük... De most az anyját kb a 3 éves gyerek tartja el anyagilag. Ami szerintem nonszensz
2020. febr. 17. 09:01
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem dolgozik, olyan hobbi, amiért fizetnek, mindenki álma, a gyerek pedig több és több lesz a tapasztalat által, egy karrierlehetőség is, hátha akar majd választani..tökmindegy, hogy úszásra bíztatod vagy színészkedésre, mindkettő javára válik, erőltetni persze egyiket sem szabad.


Felezd a pénzt a feleséggel, ha irigyled, a pénz fele neked is jár! Illetve egy negyed neked, egy negyed a nőnek, kettő meg a gyereknek későbbiekre! Tökmindegy, hogy abból az 5 ezresből veszi e a gyerek pulcsiját vagy a villanyszámla gyerekre eső részét fizeti e belőle, ezek is gyerekköltségek! Ha anyuka bevétele nő, a gyerek életszínvonalát is növeli belőle, lehet tesz félre már most neki, csak nem köti az orrodra

2020. febr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Hát, nem értek egyet az utolsóval. Aki kicsit is ismeri a fotós, filmes vagy akár színházi világot, az nem mondaná, hogy „mindenki álma”. Ha pedig a gyerek stresszel, és azt gondolja, nem elég szép, azért nem válogatják be, akkor még szomorúbb, hogy ezt a szülő normálisnak tartja. Leheletnyivel jobb csak a színészkedés ilyen korban, mint azo agyhalottak esetei, aki olyan gyerekszépségversenyekre viszik a kislányukat, ahol felnőttnek sminkelve riszálják magukat.
2020. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Valószínüleg anyuka lelke sérült, és a saját elfolytott vágyait éli ki a gyereken. A kommunikációja kritikán aluli, ha a gyerek valóban így él meg egy-egy válogatást, hogy nem volt elég szép, ezért nem választották ki. Az is nonszensz, hogy heti több alkalommal járjon válogatásra egy ekkora gyerek. Az meg mindennek a teteje, hogy anyuka a gyereken élősködik, mondván hogy ő a 3 éves gyereke menedzsere. Meg a nagy büdös lókuki. Maximum úgy lenne elfogadható, hogy a gyerek akkor megy és addig színészkedni, amíg ez számára élvezet és játék. A keresett pénz, pedig vagy külön megtakarítási számlára, vagy olyan közös kezelésű számlára, melyről a szülők közösen döntenek, és a gyerek számára a színészkedéshez szükséges költségeket fedezi (gondolok itt utiköltségre, ruhákra, jelmezre, bármi egyéb ami egy meghallgatáson kell). Gondolom a többi dolgot egyébként is megvennék a szülők, így nem tisztességes a gyerek pénzét költeni erre.
2020. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én úgy írtam, hogy jártam színitanodába, modellkedtem gyerekként kifutón(igaz csak kétszer) és tvben is szerepeltem párszor, plusz egy beugró szinkronmondatom is volt.


Semmi baja nem lesz, ha helyesen kommunikáljátok le, nem azért nem választják, mert nem elég szép, hanem mert nem az ő(amúgy csodás és különleges) karakterét keresik. Egyik karakter nem jobb vagy rosszabb a másiknál, tehát az alacsony duci lány is lehet keresett karakter, pont annyira, mint a vékony magas. Csak mint az életben!

2020. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!