Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki a nagyobb 2 éves korában...

Aki a nagyobb 2 éves korában döntötte el, hogy jöhet a kistesó, megbánta? Várt volna még, vagy nem volt nehéz két kicsivel?

Figyelt kérdés

Mindjárt 2 éves lesz a kisfiam.

Mostanában elkapott az érzés, hogy jöhetne a kistesó.

A fiam ritkán alszik jót, nem igazán beszél még és nem is hajlik kicsit sem a szobatisztaság felé.


Tudom, ez változhat 9 hónap alatt, ha rögtön sikerülne. De ha mégsem?

Vagy más nehézség jön és totál kikeszulok?

Nekem néha ő is sok, viszont nagyon szeretnék még egy gyereket.


Szeptemberben mehetne oviba, de nem tudom teljesíti e a szobatisztaságot és beszédet (ez feltétel, legalábbis itt azt mondják)


Pár sort írnátok nekem őszintén, milyen két gyerekkel?


2020. febr. 19. 19:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk kb 2 éves volt a nagy, amikor megfogant a kicsi. Most 1 és 4 évesek. Mivel 37 leszek idén, és nem leszek fiatalabb, ezért nem bántam meg. Egyáltalán nem könnyű sajnos. Jelenleg ugye még nem nagyon tudnak együtt játszani, a nagy féltékeny a kicsire, plusz tök más a napirendjük, mást esznek stb. De mondjuk lassan a pici elindul, hamarosan beszélni fog, hamarosan eheti ugyanazt mint mi, átáll a napi 1 alvasra stb, így talán könnyebb lesz a technikai része is, illetve talán ellesznek együtt is. Együk barátnőm mondta, hogy nekik akkor lett jó, amikor a kicsi elkezdett járni, mindenhova követte a nagyot, aki meg parancsolgatott neki, és ezzel jól elvoltak. Igaz, ott csak 2 év korkülönbség van. Meglátjuk.
2020. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!