Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit költötök gyermekenként...

Mennyit költötök gyermekenként karácsonyi ajándékra?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Ne vegyél készíts te magad,és ha nem értékelik,akkor nézz magadba.Mert szerintem az a legszebb ajándék amit mi készítünk,mert akkor az is lényeg lesz mi is az igazán fontos nekik.
2008. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Sztem nem kell túzásokba esni, ne legyen tele a szoba ajcsikkal.Mondjuk 1-2 játék + valami más én tuti nem tudnám megálni hogy pl. ne az áhitott játékot vegyem meg neki amit olyan nagyon szeretne:)Én emlékszem gyerekkoromban mennyire jó érzés volt ha esetleg én is megkaptam amit szerettem volna.
2008. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocs,de én nem ezt kérdeztem??
2008. nov. 22. 14:00
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom mekkorák a gyerekeid.

az én kislányom 4 éves lesz január 2-án, úgyhogy nekünk a születésnapot is meg kell oldani. (mikulás, karácsony, meg a keresztlányom névnapja)

Ha a gyerekeid nagyobbak, szerencséd van, ha megmondják, mit akarnak (ha az ára nem a csillagos ég).

Próbálok normális ajándékot keresni elérhető áron, de úgy gondolom, hogy karácsonyra 10000 Ft alatt nem úszod meg a vásárlást.

(Kíváncsi vagyok, aki saját készítésű ajándékot adna egy kisgyereknek, hogy tud olyat készíteni, amit egy gyerek büszkén mutogat óvodában, iskolában, s meséli az óvónéninek)

2008. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Szia egy 10-esbe biztos belekerül, m,ert ugye egyet nem vehetsz, bóvlit nem érdemes, és ha olcsóbban szeretnéd, akkor valamelyikbe belefutsz.

De ha ötletes vagy, akkor többet olcsóbban meg tudsz venni, pl karácsonyi vásárokon, vagy bababörzén.

De pl egy fa puzzle is csak 7-800 ft,és ez már 1.


A csomagolás nagyon sokat számít, minél csillogóbb a csomagolópapír, ammál nagyobb az öröm. Érdemes olyat venni, ami papír, és könnyen eltéphetik, mert ha izgatott a gyerek, és nem br vele, hamar begurul, és már nem is úgy sikerül az ajándékozás, ahogy szeretnéd.

2008. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 felé kell vennem+ a saját kislányom.Így a rokon gyerkőcök 3000körül kapnak , 1-1babát babahordozóval, a fiúk meg szerszámos ládát szerszámmal.A kislányomnak meg 10e közrül egy pipere asztalt veszünk.Nem szoktam apróságokat venni mert a mamák, unokatesók is vesznek és a sok apróságtól már fejen pörgök.Inkább egy nagy és kész.
2008. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Saját készítésű ajándék lehet egy nagy kabala, puzzle, társasjáték, báb, babaruha.A Praktika magazinban mindig van jó ötlet.Ki lehet hozni sokszor pár ezer forintból.Persze kell hozzá kézügyesség és idő.És büszkén mutogathatja azt is mint a vett ajándékot az oviban.Egyébként nevelés kérdése.
2008. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
53%

Nálunk meg van az anyagi keret,de szerintem nem ez a fontos.ha a gyereked/id kinéznek valamit,lehet az 5000 Ft, vagy 10000 Ft,és meg tudod oldani, hogy megvedd,akkor hajrá.Nem az érték a fontos, hanem, hogy szívből add. Én rokonoknak (keresztlányaim,keresztfiaim) 10000 Ft értékben szoktam vásárolni karácsonyra, sajnos jó sokan vannak,de azt az örmöt:) Ráadásul,úgy vettem észre, ez alatt nem is nagyon lehet normális ajándékot venni. :S

A saját gyerekeimre jóval többet szánok. A lányom sielni megy,(nem túl kevés...Franciaország,+ síruha,felszerelés,benzin),a fiam plazma TVt kap. Sajnos ezt kevesen engedhetik meg maguknak.

2008. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 vagyok, van két tesóm, és nekünk karira 10000-t költenek/gyerek
2008. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. dec. 15. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!