Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit költötök gyermekenként...

Mennyit költötök gyermekenként karácsonyi ajándékra?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 12:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy megengedhetném a gyerekeknek a több tízezer forintos ajándékot, de én kicsi koruktól úgy nevelem őket, hogy szó sem lehet holmi luxuscikkekről, amiről a többi gyerek csak álmodozik. Az első márkás, több tízezer forintos cipőjüket nyári munka keresményéből kellett megvenni, én meg mondjuk segítettem egy icipicit. Külföldi nyaralás, mikor már haverokkal külön mentek, úgyszintén. Sajnálom, hogy a plazmatévés hozzászóló nem így gondolja, bár távol álljon tőlem, hogy beleszóljak a nevelési módszereibe. A költségvetés nálam kimerül gyerekenként 10-15 E Ft-ban, ez is bőven sok, és ne gondoljátok, hogy azért mert smucig meg skót vagyok.
2008. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekem egy lányom van, igy Ő 20ezer forintért kap ajándékot, a család többi tagjára(szüleim, testvérem, sogorom)5ezer forintot költünk. A férjemmel minden évben megbeszéljük, hogy nem veszünk egymásnak semmit. De apróság mindig kerül a fa alá. A legjobb karácsonyi élmény egyébként, hogy együtt van az egész család szenteste és karácsony napjain megvendégeljük egymást. Persze év közben is, de karácsonynak meg van a hangulata. És egyáltalán nem a nagy értékű plazma tv számít. A lányom minden évben az asztalt teríti meg, disziti és már nagyon várja, és agyal rajt, hogy hogyan csinálja meg. Igazából ezekre az élménykre, hangulatra fog emlékezni, amikor felnő és nem a nagy értékű ajándékra.
2008. dec. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha az összes rokonokat szülőket belveszem mikulásra 20000Ft, karácsonyra 50000Ft! 12/L
2009. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van.Egy 11 éves lány és egy 5 éves kislány.Az 5éves lánynak babát,babahordozót,plüsst veszek kb.15E ft értékében.A 11 éves lányom pedig már kéri a dolgokat amit ő szeretne.Neki is 15E körül veszek.Rokonoknak kb 15000 összesen.Karácsonykor együtt vagyunk nagyszülőkkel stb..Meg a gyerekek nagyszülőktől is kapnak ajándékok,így jó sok mindent kapnak.

Egyépként ingatlanos vagyok,így telik rá.:)

Sziiasztok.

33/N

2009. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!